2015 - 2016 н.р.

8 грудня 2015 року проведено районний зліт юних техніків,  районну виставку технічної творчості та конкурс  - захист  конструкторських робіт.

У районному зльоті юних техніків взяло участь  85 учнів, вчителів, керівників гуртків  із 18 загальноосвітніх закладів району та районної станції юних техніків. У рамках зльоту проведено виставку технічної творчості, на яку представлено  65  експонатів у 9 тематичних розділах: «Електронні прилади та радіотехніка», «Промислова, побутова, сільськогосподарська техніка»,  «Транспортні засоби. Спортивно –технічне моделювання. Космічна техніка та техніка майбутнього», «Навчальні посібники», «Ігри та іграшки із використанням елементів техніки», «Технічна екологія», «Архітектура та будівництво», «Моделі історичної серії», «Військова техніка».

Серед тематичних розділів виставки  найбільшою кількістю експонатів представлені розділи: «Ігри та іграшки з елементами механіки та електротехніки» (15 робіт).

Найменшою кількістю робіт представлений розділ «Технічна екологія».

Журі відмітило високий естетичний рівень та високу якість виготовлення експонатів, представлених учасниками  Новософіївської ЗОШ (керівник Остріков С.В.), Малокардашинської ЗОШ (керівник Іляшенко І.В.), Новозбур’ївської ЗОШ №1 (керівник Шершень С.І.). На обласну виставку – конкурс  науково – технічної творчості учнівської молоді відібрано 17 експонатів із Малокардашинської ЗОШ, Новозбур’ївської ЗОШ №1, Новозбур’ївської ЗОШ №2, Новософіївської ЗОШ, Залізнопортівської ЗОШ, Кардашинської ЗОШ, Малокопанівської ЗОШ, та районної станції юних техніків.

У рамках зльоту  проведено конкурс – захист конструкторських робіт з науково – технічної творчості учнівської молоді, в якому взяли участь 18 учнів із 15 загальноосвітніх закладів району та районної станції юних техніків. Школярі показали достатній рівень підготовки під час захисту конструкторських робіт. А також діти прийняли участь в інтелектуальній технічній вікторині "Техніка навколо нас" та майстер - класах "Траса для новачка", "Радіозв'язок без кордонів" , де дізналися багато нового та цікавого зі світу техніки та попрацювали практично та отримали дипломи та свідоцтва учасників.

Фотографії заходів можна переглянути нижче.

А на  прохання вчителів та учнів матеріали інтелектуальної технічної вікторини можна переглянути за посиланням  матеріали вікторини тут

Виставка технічної творчості, в рамках проведення районного зльоту юних техніків, грудень 2015

             

Конкурс- захист конструкторських робіт, в рамках проведення районного зльоту юних техніків у грудні 2015 року

                 

            

"Траса для новачка", "Радіозв'язок без кордонів" - МАйстер - класи для учасників районного зльоту юних техніків, присвяченого 35 річниці заснування ГОлопристанської районної станції юних техніків у грудні 2015 року у приміщенні закладу у грудні 2015 року