ДЕНЬ відкритих дверей з "Органік Сістемс" 2017

День Відкритих дверей

у Голопристанській районній станції юних техніків

Новий навчальний рік стартував. Гостинно відкрила двері Голопристанська  районна станція юних техніків перед учнями шкіл району. 16 вересня 2017 року до закладу завітали 68 дітей, 19 батьків та працівників ПП «Органік Сістемс» із с. Чорноморське, с. Бехтери, с. Нововолодимирівки, с. Нова Збур’ївка Голопристнаського району, смт. Чаплинка, м.Олешки  та      м. Гола Пристань.

Хто був у приміщенні закладу запитають:  - А де ж можна одночасно розмістити та задіяти таку кількість дітей. МОЖНА. Якщо правильно розставити пріоритети, професійні кадри та вивчити усі можливості закладу.

І тому для учасників були створені мобільні навчально – ігрові майданчики – як у приміщенні закладу, так і на прилеглій території. Так як у закладі виключно технічні напрямки, тому керівники гуртків підготували цікаві та практичні майстер – класи з технічного напрямку. Можна було запустити модель ракети на дальність польоту у МК «Зоряний шлях», запустити модель вітрильника у МК «Морська регата», перевірити свої знання із різних галузей техніки під час оглядової екскурсії по закладу, позмагатися у кільцевих перегонах на спеціалізованій трасі у лабораторії моделювання трасових моделей. У фіналі дійства з технічної творчості на Голопристанщині, було вручення спеціально розроблених посвідчень про активну участь майстер – класах. Усі були дуже задоволені. Дякуємо працівникам «Органік Сістемс» за тісну співпрацю у проведенні дня відкритих дверей 16 вересня 2017 року.

Також протягом дня заклад відвідали близько 40 дітей та батьків жителі Голої Пристані, сел Мала Кардашинка та Нова Збур’ївка.

І на останок пряма мова учасників дійства: «Дуже сподобалося, задоволені,. Дякуємо директору та працівникам закладу! Вражені безкінечно, просто клас! Дуже майстерно та захоплююче!»

                               Новікова Анна, методист райСЮТ