Відкриті районні змагання з картингу "Таврійська весна - 2017", до Дня Перемоги - ВІДБУЛИСЯ!

29 квітня  2017 року  проведено відкриті районні змагання з картингу "Таврійська весна - 2017" на базі картодрому села Чулаківка з метою  стимулювання росту спортивно - технічної майстерності учнівської молоді, популяризації технічної творчості та надання учнівській молоді технічних знань з галузей автотехніки, виховання в учнівської молоді сили волі, дисциплінованості, відповідальності, вміння переборювати труднощі та інше.

У змаганнях взяли участь 33 спортсмени та 33 механіки  із 13 команд Голопристанського, Білозерського, Олешківського району Херсонської області і Біляївського району Одеської області та м. Одеси., а саме: Чулаківського спортивно – технічного клубу  «Юність», Пам’ятненської ЗОШ, Залізнопортівської ЗОШ, Круглоозерської ЗОШ, Голопристанської районної станції юних техніків, Олешківської районної станції юних техніків,  Білозерської районної станції юних техніків, збірної команди картинг - клубу "Міжлимання" Одеської області.  Відповідно до умов проведення змагань спортивні кваліфікаційні гонки спортсменів проходили у шести класах машин: «Піонер - Н - міні», «Піонер - Н»,«Піонер - В - міні» , «Піонер - В», «Кадет-стандарт», «Кадет - нестандарт».

Найкращі результати показали команди Чулаківського спортивно – технічного клубу «Юність» - ІІ місце, Голопристанської райСЮТ (тренер - керівник – Дудник В.І.) - І місце ,Памятненської ЗОШ (Гідулянов Р.В.) - ІІІ місце, Білозерської райСЮТ (тренери - керівники  -  Пахута Б.С., Каверзін А.В., Поліщук В.Л.) - І, ІІІ місце, Олешківської райСЮТ - ІІ місце. 

18 спортсменів - гонщиків нагороджені дипломами та медалями, а 6 команд - призерів  -  грамотами  та кубками відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської райдержадміністрації.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ!

  

Технічний огляд машин - картів                                            Кваліфікаційні заїзди

   

Шосейно - кільцеві перегони у шести класах по три заїзди         Призери у класі "Піонер - Н міні"

   

Призери у класах "Піонер - Н",               "Піонер - В міні",                               "Піонер - В"

 

"Кадет - стандарт"                             "Кадет - нестандарт"

Командна першість "Стандарт"

   

Командна першість "Нестандарт"