гурток початкового технічного моделювання

Гурток об’єднує учнів молодшого   шкільного віку (6 – 10 років).  

На заняттях діти ознайомлюються зі світом техніки, виготовляють іграшки, моделі та механізми, вирішують творчі завдання. Вчаться застосовувати отримані знання, уміння та навички на практиці.

При вивченні основ графічної  грамоти діти вчаться креслити, знайомляться з основами професії інженера – конструктора.

При вивченні призначення матеріалів, інструментів та обладнання, дослідженні властивостей матеріалів вихованці отримують знання про професії  спеціалістів целюлозно – паперового комбінату, меблевих фабрик, з ремонту та будівництва будівель та приміщень (столяр, токар, шліфовщик, архітектор і т.п.).

При проведенні дослідів  фізичних явищ (розширення при нагріванні, електрифікація, сила тертя, теплопровідність, сила інерції, деформація і т.д.) – професії вчених- дослідників, електриків.

При виготовленні найпростіших авіа-, авто-, ракето-, судномоделей та механізмів (водяне колесо,  повітряний двигун), проведення дослідів з моделями та механізмами знайомлять з професіями конструкторів, інженерів – електриків, дослідників, столярів, шліфувальників,  екологів.

При оформленні виробів з урахуванням елементарних закономірностей технічної естетики – дизайнер, флорист.

При виготовленні поробок декоративно – ужиткового мистецтва: писанкарство, робота з соломкою, лозою, розпис по дереву вихованці знайомляться з професіями маляра, художника – оформлювача.