І етап (районний) обласного конкурсу - виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки 2016

з 01 квітня по          15 травня 2016 року проведено районний конкурс – виставку учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню Збройних сил України.

У конкурсі - виставці взяли участь  13 учнів  із 7 загальноосвітніх закладів району: Новософіївської ЗОШ, Бехтерської ЗОШ, Малокардашинської ЗОШ, Круглоозерської ЗОШ, Новозбур’ївської ЗОШ№3, Збур’ївської ЗОШ, Садівської ЗОШ у 7 тематичних розділах: «Авіація», «Автотехніка», «Бронетехніка», «Артилерія», «Флот», «Діорами» та «Паперові моделі».

Роботи високого рівня представили учні Малокардашинської ЗОШ, Круглоозерської ЗОШ, Новософіївської ЗОШ.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти, молоді та спорту  районної

державної адміністрації

23.05.2016 № 206 

 

Розподіл місць

між учасниками районного конкурсу - виставки

учнівської молоді  зі стендового моделювання військової техніки.

Школа

Клас

Прізвище та ім’я

Місце

1.

Бехтерська ЗОШ

8

Кондратенко Віктор

ІІ

2.

Великокардашинська ЗОШ

-

-

Не брали участі

3.

Гладківська ЗОШ

-

-

Не брали участі

4.

Геройська ЗОШ

-

-

Не брали участі

5.

Добропільська ЗОШ

-

-

Не брали участі

6.

Долматівська ЗОШ

-

-

Не брали участі

7.

Залізнопортівська ЗОШ

-

-

Не брали участі

8.

Збур’ївська ЗОШ

6

6

2

2

Білий Євген

Вікторенко Віктор

Іванов Андрій

Козак Таміла

ІІІ

 

Заохочувальний Заохочувальний

9.

Кардашинська ЗОШ

-

-

Не брали участі

10.

Краснознам’янська ЗОШ

-

-

Не брали участі

11.

Круглоозерська ЗОШ

4

Коваль Родіон

І

12.

Малокардашинська ЗОШ

8

Запорожець Владислав

Філіпов В’ячеслав

І

13.

Малокопанівська ЗОШ

-

-

Не брали участі

14.

Новозбур’ївська ЗОШ №1

-

-

Не брали участі

15.

Новозбур’ївська ЗОШ №2

-

-

Не брали участі

16.

Новозбур’ївська ЗОШ №3

4

6

Рупасов Владислав

Рупасов Микита

ІІ

ІІІ

17.

Нововолодимирівська ЗОШ

-

-

Не брали участі

18.

Новософіївська ЗОШ

6

Шаманов Віталій

І

19.

Новофедорівська ЗОШ

-

-

Не брали участі

20

Олексіївська ЗОШ

-

-

Не брали участі

21.

Пам’ятненська ЗОШ

-

-

Не брали участі

22.

Рибальченська ЗОШ

-

-

Не брали участі

23.

Садівська ЗОШ

3

Гарковенко Назар

ІІІ

24.

Старозбур’ївська ЗОШ

-

-

Не брали участі

25.

Таврійська ЗОШ

-

-

Не брали участі

26.

Чорноморська ЗОШ

-

-

Не брали участі

27.

Чулаківська ЗОШ

-

-

Не брали участі

           

 

  ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ - ВИСТАВКИ!