ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку - 2017

31 травня 2017 року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку, з метою сприяння підвищенню технічної та художньої майстерності дітей молодшого шкільного віку, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти.

У змаганнях  взяли участь  вихованці позашкільних навчальних закладів Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів, міст Каховка та Херсон.

Змагання проходили у три етапи:

І етап: у формі тестування і складається з 15 питань. Питання теоретичного заліку  - відповідно до вимог щодо знань та умінь учнів, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання.

ІІ етап: виготовлення моделі транспортної техніки за схемою, розгортками та малюнком загального вигляду. Завдання передбачало виконання креслення однієї з деталей моделі самими учасниками.

ІІІ етап: кожен учасник представляв експонат створений за власним задумом з геометричних тіл, які він сам виготовив.

Учасники  змагань відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей ім. Дніпрової Чайки, де побачили ігрову зону з XboyOne+ Kinekt, грали в ігри та слухали цікаві розповіді бібліотекарів.

Вихованці гуртка початкового технічного моделювання Голопристанської районної станції юних техніків (керівник гуртка Вовк Юрій Іванович) в особистому заліку посіли І та ІІ місця - це Афтеній Ігор та Плахотніченко Микола. Вітаємо керівника та маленьких призерів!