Хочемо повертатися хоч раз на місяць!

Проведення відкритих заходів для громадськості (учнів, вчителів, батьків) позитивно вливає на популярність закладу. Педагогічний колектив завжди у «готовності» прийняти екскурсію, провести майстер – клас чи показові запуски моделей.

Нещодавно пройшли районні змагання з технічного моделювання, на які зібралися  діти із 20 навчальних закладів району. І дітям настільки сподобалася запропонована програма, що в рамках  канікулярного дозвілля вони завітали до нас іще раз. Вже самостійно, з учителем та батьками. Із зацікавленням малеча початкової школи розглядала та запускала машини, механізми, бо майже всі моделі вихованці роблять діючими. А ще із більшим  задоволенням  прийняли участь у міні - змаганнях на трасі. За словами учениці  Новозбур’ївської ЗОШ №3, учасниці районних змагань, вона запросила однолітків і приїхала пограти знову, бо такого вона ще не бачила.

Метою позашкільної освіти  є формування всебічно розвиненої особистості відповідно до запитів учнівської молоді, батьків та суспільства. Підсумовуючи вище сказане, можна зробити висновок: якщо є потреба у закладі, то він повинен існувати! Запрошуємо усіх!