Мережа гуртків відділу науково - технічної творчості на 2018 - 2019 н.р.

Профіль

Назва гуртка

Кількість годин

Кількість дітей

ПІБ керівника

Заклад

Початково – технічний

1

Початкового технічного моделювання

4

16

Віниченко Валентина Григорівна

Пам’ятненська ЗОШ І – ІІІ ступенів

2

Початкового технічного моделювання

4

15

Коваленко Надія Іванівна

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

3

Початкового технічного моделювання

6

12

Кобзар Едуард Миколайович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Садівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

4

Початкового технічного моделювання

6

12

Смірнова Олена Олександрівна

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Залізнопортівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

5

Початкового технічного моделювання

6

12

Щербина Вікторія Миколаївна

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Геройської ЗОШ І – ІІІ ступенів

6

Початкового технічного моделювання

4

15

Стрюк Анна Станіславівна

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» Новозбур’ївського  закладу базової та дошкільної освіти

7

Початкового технічного моделювання

4

15

Стрюк Анна Станіславівна

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» Новозбур’ївського  закладу базової та дошкільної освіти

8

Початкового технічного моделювання

6

12

Вовк Юрій Іванович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Старозбур’ївської ЗОШ І – ІІІ ступенів

Спортивно – технічний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Спортивно – технічний

9.

Авіамоделювання

6

12

Кобзар Едуард Миколайович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Садівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

10.

Авіамоделювання

4

15

Вовк Юрій Іванович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Старозбур’ївської ЗОШ І – ІІІ ступенів

11.

Авіамоделювання

10

10

Жук Ігор Анталійович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Кардашинської ЗОШ І – ІІ ступенів

12.

Юних операторів колективної радіостанції

6

12

Кобзар Едуард Миколайович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Садівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

13.

Юних операторів колективної радіостанції

6

10

Гідулянов Віталій Русланович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Пам’ятненської ЗОШ І – ІІІ ступенів

14.

Юних операторів колективної радіостанції

9

10

Олійник Олександр Олександрович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» Новозбур’ївського  закладу базової та дошкільної освіти

15.

Конструювання повітряних зміїв

6

12

Кобзар Едуард Миколайович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Садівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

16.

Конструювання повітряних зміїв

6

12

Гідулянов Віталій Русланович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Пам’ятненської ЗОШ І – ІІІ ступенів

17.

Конструювання повітряних зміїв

6

15

Вовк Юрій Іванович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Старозбур’ївської ЗОШ І – ІІІ ступенів

18.

Картингу

6

15

Гідулянов Віталій Русланович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Пам’ятненської ЗОШ І – ІІІ ступенів

19.

Картингу

6

15

Смірнов Олександр Дмитрович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Залізнопортівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

20.

Картингу

6

12

Коломієць Василь Васильович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Круглоозерської ЗОШ І – ІІІ ступенів

21.

Ракетомоделювання

4

15

Вовк Юрій Іванович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Старозбур’ївської ЗОШ І – ІІІ ступенів

22.

Спортивної радіопеленгації

6

12

Гідулянов Віталій Русланович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Пам’ятненської ЗОШ І – ІІІ ступенів

Предметно – технічний

23.

Цікава хімія

1

15

Колодій Любов Володимирівна

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

24.

Математичні обрії

1

15

Гетьман Ірина Олександрівна

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

25.

Цікава математика

1

15

Степанова Наталія Григорівна

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

26.

Юний математик

1

15

Бурячок Ганна Андріївна

Малокопанівська ЗОШ  І – ІІІ ступенів

27.

Планета міркування

1

26

Гибилинда Ганна Іванівна

Малокопанівська ЗОШ  І – ІІІ ступенів

28.

Піфагорійці

1

12

Харечко Віра Євгеніївна

Малокопанівська ЗОШ  І – ІІІ ступенів

29.

Юні математики

1

14

Кусакіна Ольга Іванівна

Малокопанівська ЗОШ  І – ІІІ ступенів

30.

Історико – стендове моделювання

4

15

Коломієць Василь Васильович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Круглоозерської ЗОШ І – ІІІ ступенів

31.

Космічне моделювання

6

15

Рубан Роман Анатолійович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Великокардашинської ЗОШ І – ІІІ ступенів

32.

Космічне моделювання

4

15

Іляшенко Іван Васильович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Малокардашинської ЗОШ І – ІІ ступенів

33.

Конструювання транспортної техніки

5

15

Іляшенко Іван Васильович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Малокардашинської ЗОШ І – ІІ ступенів

34.

Конструювання транспортної техніки

6

12

Рубан Роман Анатолійович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Великокардашинської ЗОШ І – ІІІ ступенів

35.

Конструювання транспортної техніки

4

14

Шершень Сергій Іванович

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

36.

Конструювання транспортної техніки

6

15

Остріков Сергій Васильович

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі

Інформаційно - технічний

37.

Юні інформатики

1

15

Алєксєєва Наталія Іванівна

Опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1»

Художньо – технічний

38.

Виготовлення сувенірів

4

15

Удовиченко Валентина Валентинівна

філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» Новозбур’ївського  закладу базової та дошкільної освіти

39.

Виготовлення сувенірів

4

15

Удовиченко Валентина Валентинівна

КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради  на базі Кардашинської ЗОШ І – ІІ ступенів

Всього

39

гуртків

 

176

годин

547

вихованців

 

 

 

Із них:

Шкільні – 14;

Центру – 25.

Із них:

Шкільні – 33;

Центру – 143.

Із них:

Шкільні – 217;

Центру – 330.