Перелік програмного забезпечення гуртків Голопристанської районної станції юних техніків на 2014 – 2015 н.р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Педагогічною радою районної станції юних техніків

Протокол №04 від 29 серпня 2014 року

Голова педагогічної ради райСЮТ

__________ Л.Д. Білоус

Перелік програмного забезпечення гуртків

Голопристанської районної станції юних техніків на 2014 – 2015 н.р.

 

Назва гуртка

П.І.Б. керівника гуртка

 

Вид програми

Термін навчання за рівнем

Автор програми

Орган, який затвердив програму

1.

Початкового технічного моделювання

Стратій Д.І.

Новікова А.О.

Соколова Г.О.

Шеремет В.М.

Стрюк А.С.

Типова

Початковий – 2 роки,

Основний – 2 роки

Лихота С.О., Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

2.

Початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання

Стратій Д.І.

Адаптована

Основний  - 2 роки

Стратій Д.І.

Новікова А.О.

райСЮТ наказ № 40 від 10.09.2013

3.

Початкового технічного моделювання з елементами експериментального моделювання

Шеремет В.М.

Адаптована

Вищий – 1 рік

Шеремет В.М.

Відділ освіти РДА 30.10.2009

4.

Орігамі

Соколова  Г.О.

Типова

Основний  - 2 роки

Осадчук Л.А.,

Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

5.

Судномоделювання і судномодельного спорту

Жук І..А.

Типова

Основний – 2 роки,

Вищий – 2 роки

Квартирмейстер В.В., Скиба І.С., Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

6.

Авіамоделювання

Вовк Ю.І.

Кобзар Є.М.

Типова

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік і наступні

Липецький О.П., Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

7.

Картингу

Дудник В.І.

Урсуленко М.І.

Коломієць В.В.

Смірнов О.Д.

Типова

Основний – 2 роки

 

Качур В.В., Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

8.

Ракетомоделювання

Вовк Ю.І.

Типова

Основний – 2 роки

 

Солкін С.М., Корнієнко В.Г.

МОН, 2007

9.

Конструювання повітряних зміїв

Кобзар Є.М.

Гідулянов Р.В.

Гусєв С.О.

Типова

Основний – 2 роки

 

Драчинський А.Г., Козачок О.В.

МОН, 2007

10.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Коломієць В.В.

Адаптована

Основний – 3 роки

Стрюк А.С.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

11.

Конструювання  транспортної техніки

Жук І.А.

Мосейчук О.О.

Остріков С.В.

Кобзар Є.М.

Адаптована

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік і наступні

Жук І.А.,

Білоус Л.Д.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

12.

Web - дизайн

Шульга М.О.

Верещака І.В.

Савицький П.І.

Адаптована

Основний –  2 роки

Савицький П.І.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

13.

Радіоспортивний

Кобзар Є.М.

Петров В.В.

Очеретний С.А.

Адаптована

Основний  - 2 роки

Сирота С.О., Поляшенко В.А.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

14.

Спортивно - технічний

Поляшенко В.А.

Адаптована

Основний – 2 роки і наступні,

Вищий – 2 роки

Сирота С.О., Поляшенко В.А.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

15.

Спортивної радіопеленгації

Гідулянов Р.В.

Петров В.В.

Типова

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік

Голубнича Л.І., Вихренко Т.О.

МОН, 2007

16.

Юних радіоаматорів

Поляшенко В.А.

Сирота С.О.

Адаптована

Основний – 2 роки і наступні

Сирота С.О.

райСЮТ наказ№16 від 01.09.2011

17.

Операторів колективної радіостанції

Гідулянов Р.В.

Сирота О. Г.

Сирота С.О.

Штригель О.Ф.

Олійник О.О.

Адаптована

Основний – 2 роки,

Вищий – 2 роки

Сирота С.О., Сирота О.Г.

Відділ освіти РДА, 17.06.2010

18.

Радіотехнічного конструювання

Петров В.В.

Адаптована

Основний  - 2 роки

Вищий – 2 роки

Сирота С.О.

райСЮТ наказ №16 від 01.09.2011

19.

Основи Web - технологій

Коромислов Є.В.

Типова

Основний – 2

Тополюкова О.О.

Вихренко Т.О.

МОН, 2012

20.

«Швачка»

Соловйова Т.О.

Типова

Вищий – 2 роки

 

МОН, 2007