Перелік програмного забезпечення гуртків Голопристанської районної станції юних техніків на 2015 – 2016 н.р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Педагогічною радою районної станції юних техніків

Протокол №05 від 29 серпня 2015 року

Голова педагогічної ради райСЮТ

__________ Л.Д. Білоус

Перелік програмного забезпечення гуртків

Голопристанської районної станції юних техніків на 2015 – 2016 н.р.

 

Назва гуртка

П.І.Б. керівника гуртка

 

Вид програми

Термін навчання за рівнем

Автор програми

Орган, який затвердив програму

1.

Початкового технічного моделювання

Жук І.А.

Кобзар Е.М.

Вовк Ю.І.

Смірнов О.Д.

Типова

Початковий – 2 роки,

Основний – 2 роки

Лихота С.О., Корнієнко В.Г.

МОН, 2014

2.

Судномоделювання та судномодельного спорту

Жук І..А.

Типова

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік

Пасхалова Л.О.

МОН, 2014

3.

Авіамоделювання

Вовк Ю.І.

Кобзар Є.М.

Типова

Початковий – 1 рік,

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік і наступні

Липецький О.П., Корнієнко В.Г.

МОН, 2014

4.

Картингу

Дудник В.І.

Смірнов О.Д.

Типова

Початковий - 1 рік

Основний – 1 рік

 

Качур В.В., Корнієнко В.Г.

МОН, 2014

5.

Ракетомоделювання

Вовк Ю.І.

Типова

Початковий - 1 рік

Основний – 1 рік

Липецький О.П. Панасюк В.В. 

МОН, 2014

6.

Конструювання повітряних зміїв

Вовк Ю.І.

Гідулянов Р.В.

Типова

Початковий - 1 рік

Основний – 1 рік

 

Драчинський А.Г.,

Козачок О.В.

МОН, 2014

7.

Конструювання  транспортної техніки

Жук І.А.

Кобзар Є.М.

Остріков С.В.

Типова

Початковий - 1 рік

Основний – 1 рік

Лєбєдєв Д.В.

МОН, 2014

8.

Спортивної радіопеленгації

Гідулянов Р.В.

 

Типова

Початковий - 1 рік

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік

Голубнича Л.І., Вихренко Т.О.

МОН, 2014

9.

Юні оператори аматорської служби радіозв’язку

Гідулянов Р.В.

Сирота О. Г.

Кобзар Є.М.

Типова

Основний – 2 роки,

Вищий – 1 рік

та наступні

Бала О.

Дежкунова Л.О.

МОН, 2014

10.

Інформатика та обчислювальна техніка

Верещака І.В.

Типова

Основний – 4 роки

 

Ріллє Г.Б.

Чигрин Н.О.

МОН, 2014