Про підсумки проведення І етапу (районного) Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» - 2017 - 2018 н.р.

 

УКРАЇНА

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

24.01.2018                                         м. Гола Пристань                        № 35

Про підсумки проведення І етапу

(районного) Всеукраїнського заочного

конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»                                                                                                                                                                                                                                                      

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації від  18.10.2017 року № 345 “Про проведення І етапу (районного) Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!” з метою сприяння формуванню національної свідомості, моральних та духовних цінностей підростаючого покоління, популяризації кращих робіт юних фотоаматорів,  проведено фотоконкурс та підведено підсумки.

У конкурсі взяли участь 195 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти  із 22 шкіл району та районної станції юних техніків, які надали 454 фотороботи. Найбільш повно були представлені номінації „Пейзаж” (118 робіт) та  „Жанрове фото” (109 робіт), найменше робіт у номінаціях „Експериментальне фото” (4) та  „Натюрморт” (10).

Журі відмітило цікаві за змістом, високим рівнем виконання фотографії  учнів із Малокопанівського, Великокардашинського, Геройського, Новозбур’ївського №2,

Олександрівського, Кардашинського, Бехтерського закладів загальної середньої освіти.

Проте, є роботи, які не вирізняються оригінальністю задуму, не мають емоційного впливу. Якість окремих фотографій не відповідає вимогам Умов проведення конкурсу.

На підставі  зазначеного вище та матеріалів журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити розподіл місць між закладами загальної середньої освіти у І етапі (районному) Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!” (додається).

2.     Нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації колективи учнів та вчителів шкіл, які зайняли призові місця.

3. Директору районної станції юних техніків (Білоус Л.Д.):

3.1. Організувати нагородження авторів кращих фоторобіт (додаток 1);

3.2. Направити найкращі фотороботи для участі у ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів “Моя Україно!” у лютому місяці 2018 року.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                                                   Л. М. Чуприна

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації

24.01.2018  № 35

 

Розподіл місць

між закладами загальної середньої освіти  у  районному заочному

конкурсі юних фотоаматорів “Моя Україно!”

 

Школа

Представлена

 к – ть  номінацій

І

ІІ

ІІІ

Місце

1.

Бехтерська школа

4

2

1

2

7

2.

Великокардашинська школа

7

4

1

3

ІІ

3.

Геройська школа

7

6

3

3

І

4.

Добропільська школа

4

1

1

1

12

5.

Долматівська школа

4

 

 

2

15

6.

Залізнопортівська школа

4

2

 

 

13

7.

Збур’ївська школа

5

 

2

2

10-11

8.

Кардашинська школа

4

2

2

1

6

9.

Круглоозерська школа

4

 

 

1

20

10.

Малокардашинська школа

6

 

1

 

16-17

11.

Малокопанівська школа

7

1

4

4

ІІІ

12.

Новозбур’ївська школа№1

4

2

1

 

8-9

13.

Новозбур’ївська школа №2

6

1

4

2

4

14.

Новозбур’ївська школа №3

-

 

 

 

Не брали участі

15.

Нововолодимирівська школа

4

 

1

 

18

16.

Новософіївська школа

6

 

 

1

19

17.

Новофедорівська школа

6

 

1

 

16-17

18.

Олександрівська школа

7

1

3

2

5

19.

Олексіївська школа

-

 

 

 

Не брали участі

20.

Пам’ятненська школа

6

 

1

1

14

21.

Рибальченська школа

7

1

2

 

10-11

22.

Садівська школа

2

 

 

1

22

23.

Старозбур’ївська школа

5

2

1

 

8-9

24.

Чорноморська школа

4

 

 

1

21

25.

Чулаківська школа

-

 

 

 

Не брали участі

І місце – 10 балів; ІІ – 7 балів; ІІІ – 5 балів.

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТОК 1

до наказу відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації

24.01.2017 №35

 

Список школярів – авторів кращих фоторобіт

 

Номінація

Прізвище та ім’я

автора роботи

Клас

Школа

Назва роботи

Місце

1.

Пейзаж                                                                                                                           

Смірнова Ганна

6

Залізнопортівська школа

Захід сонця

І

2.

Терентій Олександр

8

Бехтерська школа

Шум прибою

І

3.

Щербина Тетяна

5

Геройська школа

На заході сонця

ІІ

4.

Проценко Дмитро

2

Малокардашинська школа

Море

ІІ

5.

Ремський Дмитро

11

Малокопанівська школа

Дорога до Храму

ІІ

6.

Луганська Каміла

6

Малокопанівська школа

Там, де гори й полонини

ІІ

7.

Рошновецький Максим

6

Рибальченська школа

Плавні бабиного черева

ІІ

8.

Злигостєв Віталій

6

Бехтерська школа

Гармонія

ІІ

9.

Дзюбенко Олена

10

Збур’ївська школа

Велич і краса славного Б.Хмельницького

ІІ

10.

Єрмаков Олег

5

Новозбур’ївська школа №2

Українські плавні: між небом та землею

ІІ

11.

Луганська Каміла

6

Малокопанівська школа

Це моя земля

ІІІ

12.

Корицька Софія

6

Бехтерська школа

Софія Київська

ІІІ

13.

Холодняк Елизавета

8

Великокардашинська школа

Вечірня зоря

ІІІ

14.

Антонов Ілля

10

Великокардашинська школа

Святі місця….

ІІІ

15.

Омелянчук Тетяна

 

Садівська школа

Осінь - чарівниця

ІІІ

16.

Портрет

Година Максим

5

Великокардашинська школа

Зимова красуня

І

17.

Терещенко Катерина

4

Новозбур’ївська школа №1

А я маю чорні брови…

І

18.

Гринько Кристина

 

Старозбур’ївська школа

Пекар

І

19.

Щербина Тетяна

5

Геройська школа

Дівчина з квітами

І

20.

Жадик Олександр

3

Геройська школа

Хлопчик в маках

І

21.

Йовженко Кіра

6

Новозбур’ївська школа №2

Веснянки

ІІ

22.

Нечаєва Наталія

3

Геройська школа

Красуні

ІІ

23.

Кириченко Елизавета

8

Великокардашинська школа

Міс сором’язливість

ІІ

24.

Дунафт Богдан

11

Олександрівська школа

Прекрасна захисниця України

ІІ

25.

Шаталова Валерія

7

Пам’ятненська школа

Міс чарівність

ІІ

26.

Корнієнко Даніїл

1

Малокопанівська школа

Україночки рідненькі

ІІ

27.

Топоркова Ілона

6

Малокопанівська школа

Козацький дух

ІІІ

28.

Фото  патріотичної тематики

Баранчик Єгор

2

Малокопанівська школа

Ми за мир

ІІ

29.

Бондаренко Валентина

 

Добропільська школа

Красуні

ІІ

30.

Ліщук Віра

8

Новозбур’ївська школа №2

А у нас на Україні

ІІ

31.

Нікітенко Максим

6

Малокопанівська школа

Ми діти твої, Україно!

ІІІ

32.

Краснова Поліна

2

Долматівська школа

Українці

ІІІ

33.

Експериментальне фото

Гуляєва Марійка

2

Рибальченська школа

Рухайся більше

ІІ

34.

Жанрове фото

Холодняк Елизавета

8

Великокардашинська школа

Грація

І

35.

Запорожець Валерія

9

Великокардашинська школа

Це все моє

І

36.

Пашкевич Злата

1

Кардашинська школа

Друзі

І

37.

Годлєвська Юлія

 

Добропільська школа

Самотня дівчина

І

38.

Кузьмічова Марина

7

Малокопанівська школа

До твоїх ніг я покладу

І

39.

Смірнов Ілля

6

Залізнопортівська школа

Юні картингісти

І

40.

Цвєткова Антоніна

6

Олександрівська школа

Перший сніг

І

41.

Клименко Павло

10

Великокардашинська школа

В очікуванні

І

42.

Гущіна Анна

7

Геройська школа

Лиманівські льодовики

І

43.

Мірошніченко Тетяна

7

Геройська школа

Дівчина з бузком

І

44.

Павлова Сніжана

1

Новозбур’ївська школа №1

Піду в макове поле

ІІ

45.

Альхимович  Юлія

11

Нововолодимирівська школа

Осінній смуток

ІІ

46.

Дячук Максим

1

Кардашинська школа

На лужку зелененьким

ІІ

47.

Гущіна  Анна

7

Геройська школа

Так росте сіль

ІІ

48.

Гричанюк Назар

1

Новофедорівська школа

Величезний простір

ІІ

49.

Назарчук Вікторія

6

Олександрівська школа

Калина у льоду

ІІ

50.

Імшеницька Тетяна

6

Олександрівська школа

Маленька художниця

ІІ

51.

Ляшенко Дар’я

3

Геройська школа

Десь тут була подоляночка

ІІІ

52.

Єрмаков Олег

5

Новозбур’ївська школа №2

Юний орел

ІІІ

53.

Терентій  Олександр

8

Бехтерська школа

Симфонія дощу

ІІІ

54.

Ликов Олександр

6

Олександрівська школа

Ніякий ворог не пройде

ІІІ

55.

Аксанова  Ольга

10

Олександрівська школа

Хочу миру та любові

ІІІ

56.

Винокур Артем

5

Чорноморська школа

Ой під вишнею…..

ІІІ

57.

Шаталова Валерія

7

Пам’ятненська школа

Споглядаючи красу

ІІІ

58.

Кальченко Артем

6

Малокопанівська школа

День пам’яті та примирення

ІІІ

59.

Архітектура

Павленко Валерія

 

Старозбур’ївська школа

Іконостас

І

60.

Лаврів Володимир

4

Збур’ївська школа

Замок моєї мрії

ІІ

61.

Маслюк Олег

9

Новозбур’ївська школа №2

Святоуспенський собор

ІІ

62.

Годлєвська Юлія

 

Добропільська школа

Дзвіниця

ІІІ

63.

Ковальчук Роман

9

Круглоозерська школа

Вірую….

ІІІ

64.

Флора та. фауна

Крайнюкова Анастасія

7

Новозбур’ївська школа №2

Одуд

І

65.

Гуляєва Марійка

2

Рибальченська школа

Маківка

І

66.

Терентій Олександр

8

Бехтерська школа

Ніжність

І

67.

Корнєєва Вікторія

11

Новозбур’ївська школа №1

Диво нашого саду

І

68.

Гурнак Діана

3

Кардашинська школа

Королева осені

І

69.

Нечаєва Наталія

8

Геройська школа

Бабусині мальви

І

70.

Щербина Віталій

7

Геройська школа

Портрет друга

І

71.

Сіряченко Назар

1

Кардашинська школа

Заморський гість

ІІ

72.

Гринько Валерія

 

Старозбур’ївська школа

Ялинкова краса

ІІ

73.

Нечитайло Ксенія

3

Новософіївська школа

Незвана гостя

ІІІ

74.

Гурнак Діана

3

Кардашинська школа

Люблю красу

ІІІ

75.

Ходос Олена

11

Збур’ївська школа

Весняний подих

ІІІ

76.

Кулаковська Маргарита

4

Збур’ївська школа

Фіалки

ІІІ

77.

Запорожець Валерія

9

 Великокардашинська школа

Перший заморозок

ІІІ

78.

Ступка Максим

3

Долматівська школа

Грибочок

ІІІ

79.

Шевченко Леся

9

Геройська школа

Дніпрова краса

ІІІ

80.

Шевченко Леся

9

Геройська школа

Сім’я

ІІІ

81.

Крайнюкова Анастасія

7

Новозбур’ївська школа №2

Ранкова роса

ІІІ