Про підсумки проведення районного зльоту юних техніків, конкурсу – захисту конструкторських робіт та виставки – конкурсу науково - технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - 2017

 

УКРАЇНА

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

20.12.2017                                        м. Гола Пристань                 № 435

 

 

Про підсумки проведення районного зльоту юних техніків,

конкурсу – захисту конструкторських робіт та виставки – конкурсу 

науково - технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість – тобі,  Україно!»

 

Згідно з наказом відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 06.11.2017 року №370  «Про проведення районного зльоту юних техніків, виставки – конкурсу  науково - технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі  Україно!» та конкурсу – захисту конструкторських робіт та планів роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районної станції юних техніків 15 грудня 2017 року проведено районний зліт юних техніків,  районну виставку технічної творчості та конкурс  - захист  конструкторських робіт.

У районному зльоті юних техніків взяли участь  95 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти, вчителів, керівників гуртків  із 15 шкіл району та районної станції юних техніків. У межах зльоту проведено виставку технічної творчості, на яку представлено  65  експонатів у 10 тематичних розділах: «Електронні прилади та радіотехніка», «Промислова, побутова, сільськогосподарська техніка»,  «Транспортні засоби. Спортивно – технічне моделювання», «Космічна техніка та техніка майбутнього», «Навчальні посібники», «Ігри та іграшки із використанням елементів техніки», «Технічна екологія», «Архітектура та будівництво», «Моделі історичної серії», «Військова техніка».

Серед тематичних розділів виставки  найбільшою кількістю експонатів представлені розділи: «Ігри та іграшки з елементами механіки та електротехніки» (21 робота).

Найменшою кількістю робіт представлені розділи «Технічна екологія» -  2,  «Електронні прилади та радіотехніка» - 2, «Космічна техніка та техніка майбутнього» - 1, «Промислова та с/г техніка» - 2.

Журі відмітило високий творчий та естетичний рівень експонатів, представлених учнями Круглоозерської школи (керівник Коломієць В.В.), Новософіївської школи (керівник Остріков С.В.), Великокардашинської школи (керівник Рубан Р.А.) та  вихованцями районної станції юних техніків (керівники гуртків Жук І.А., Вовк Ю.І., Остріков С.В., Рубан Р.А.,     Смірнова О.О., Щербина В.М., Олійник О.О.)

На обласну виставку – конкурс  науково – технічної творчості відібрано 20 експонатів із Новозбур’ївської школи №3, Новософіївської, Залізнопортівської, Збур’ївської, Великокардашинської, Круглоозерської, Пам’ятненської  шкіл району та  районної станції юних техніків.

У межах зльоту проведено конкурс – захист конструкторських робіт з науково – технічної творчості учнівської молоді, у якому взяли участь 16 учнів із 15 закладів загальної середньої освіти району та районної станції юних техніків. Школярі показали достатній рівень підготовки під час захисту конструкторських робіт.

Не взяли участь у районному зльоті юних техніків та виставці  - конкурсі науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість  - тобі Україно!» Бехтерська, Добропільська, Долматівська, Малокопанівська, Новофедорівська, Олексіївська, Рибальченська, Чорноморська, Чулаківська школи.

На підставі вищезазначеного та матеріалів журі виставки

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити результати участі закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти району у заходах з науково - технічної творчості в межах проведення районного зльоту юних техніків  та внести результати до результативності  участі закладів загальної середньої освіти району з науково – технічної творчості за 2017 – 2018 н.р. (Додаток 1).

2. Нагородити грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

2.1. Колективи закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти  за призові місця:

 - І місце – районна станція юних техніків (поза заліком)

- І місце –Новософіївська школа;

- ІІ місце – Збур’ївська школа;

- ІІІ місце –  Круглоозерська школа.

2.2. Колективи гуртків за активну участь  та високий творчий та естетичний рівень моделей, представлених на ІІ етап (районний) Всеукраїнської виставки науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»:

 - конструювання транспортної техніки районної станції юних техніків (керівник Жук Ігор Анатолійович),

 - ракетомоделювання райСЮТ на базі Старозбур’ївської школи (керівник Вовк Юрій Іванович),

 - конструювання транспортної техніки райСЮТ на базі Великокардашинської школи (керівник Рубан Роман Анатолійович),

 - конструювання транспортної техніки райСЮТ на базі Новософіївської школи (керівник Остріков Сергій Васильович),

 - історико – технічне стендове моделювання Круглоозерської школи (керівник Коломієць Василь Васильович),

 - операторів колективної радіостанції «Ефір» райСЮТ на базі Новозбур’ївської школи №3 (керівник Олійник Олександр Олександрович),

 - початкового технічного моделювання райСЮТ на базі Залізнопортівської школи (керівник гуртка Смірнова Олена Олександрівна),

 - початкового технічного моделювання  райСЮТ на базі Геройської школи (керівник гуртка Щербина Вікторія Миколаївна);

 - народної творчості Збур’ївської школи (керівник гуртка Нуцул Лариса Олександрівна).

2.3. Учнів - переможців конкурсу – захисту конструкторських робіт науково – технічної творчості учнівської молоді (Додаток 2).

3.   Директору районної станції юних техніків (Білоус Л.Д.):

3.1. Організувати нагородження авторів кращих експонатів виставки -  конкурсу  технічної творчості (Додаток 3);

3.2. У квітні 2018 року направити кращі експонати для участі у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнської виставки - конкурсу науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість  - тобі, Україно!».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту районної

 державної адміністрації                                                                Л.М.Чуприна

 

 

Додаток 1

до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

20.12.2017 № 435

 

                                                           

Результативність участі

закладів  загальної середньої освіти та позашкільної  району у заходах з технічної творчості, в межах проведення районного зльоту юних техніків

 

Заклад

Зліт юних техніків

Виставка технічної творчості (Місце)

Конкурс – захист (Місце)

1.

Бехтерська школа

-

-

-

2.

Великокардашинська школа

Участь

5

І

3.

Геройська школа

Участь

11

ІІІ

4.

Добропільська школа

-

-

-

5.

Долматівська школа

-

-

-

6.

Залізнопортівська школа

Участь

13

ІІІ

7.

Збур’ївська школа

Участь

ІІ

ІІ

8.

Кардашинська школа

Участь

7

ІІІ

9.

Круглоозерська школа

Участь

ІІІ

ІІ

10.

Малокардашинська школа

Участь

участь

-

11.

Малокопанівська школа

-

-

-

12.

Новозбур’ївська школа №1

Участь

4

ІІІ

13.

Новозбур’ївська школа №2

Участь

12

ІІІ

14.

Новозбур’ївська школа №3

Участь

6

І

15.

Нововолодимирівська школа

-

14

-

16.

Новософіївська школа

Участь

І

ІІ

17.

Новофедорівська школа

-

-

-

18.

Олександрівська школа

Участь

9

ІІІ

19.

Олексіївська школа

-

-

-

20

Пам’ятненська школа

Участь

8

І

21.

Рибальченська школа

-

-

-

22.

Садівська школа

Участь

участь

ІІ

23.

Старозбур’ївська школа

Участь

10

ІІІ

24.

Чорноморська школа

-

-

-

25.

Чулаківська школа

-

-

-

26.

Районна станція юних техніків

Участь

І (поза заліком)

І,І,ІІ,ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації

20.12.2017 № 435

 

Список школярів - переможців конкурсу – захисту

конструкторських робіт науково – технічної творчості

учнівської молоді

 

І місце   - Малига Нікіта, учень 3 класу Пам’ятненської школи за роботу «Діюча модель маяка берегового»;

І місце - Компанець Дмитро, учень 8 класу  Великокардашинської  школи  за роботу «Модель військового корабля «Prince William»;

І місце - Сумар Данило, учень 10 класу Новозбур’ївської школи №3, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Радіоприймач «Лідія-80»;

І місце - Нікітенко Матвій, учень 5 класу Старозбур’ївської школи, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Модель  - копія ракети «МР - 1»;

ІІ місце - Білий Євген, учень 8 класу Збур’ївської школи, за роботу «Макет автономного  житлово – господарського комплексу « Розумна садиба»;

ІІ місце - Коваль Родіон,  учень 6 класу Круглоозерської школи за роботу «Макет церкви»;

ІІ місце - Остріжний Максим, Пантак Вікторія, Парфьонова Вікторія, учні             6 класу  Новософіївської  школи, вихованці районної станції юних техніків   за проект «Міф древньої Японії» та роботи «Діючий макет будинку» та «Модель історичного корабля»;

ІІ місце  - Кушнаренко Максим, учень 8 класу Садівської школи, вихованець районної станції юних техніків – за роботу  «Макет мініферми»;                                 

ІІІ місце  - Єрмаков Олег, учень 5 класу  Новозбур’ївської  школи №2  за роботу «Модель  автомобіля «Хаммер»;

ІІІ місце  - Мельніченко Олександр, учень 5 класу  Олександрівської школи  за роботу «Діюча модель радіолокаційної станції»;

ІІІ місце  -  Ребрій Денис, учень 8 класу Старозбур’ївської школи  за роботу «Модель повітряного змія класу «Коробчасний»;

ІІІ місце  - Руднєв Ярослав, учень 5 класу Геройської школи, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Діюча модель всюдиходу «Миротворець- 2018»;

ІІІ місце  -  Рульов Валентин,учень 10 класу  Новозбур’ївської школи № 1 за роботу «Свердлильний верстат»;

ІІІ місце  - Носик Роман, учень 5 класу  Кардашинської ЗОШ, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Стендова модель яхти»;

ІІІ місце  -  Марценюк Іван, учень 4 класу Залізнопортівської школи, за роботу «Макет акваріума»;

ІІІ місце - Смірнова Ганна, учениця 5класу Залізнопортівської школи, вихованка районної станції юних техніків за роботу  «Технічний дизайн».

 

Додаток 3

до наказу відділу освіти, молоді та спорту

районної державної

адміністрації

20.12.2017 № 435

 

Список призерів  районної виставки – конкурсу 

науково – технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість  - тобі Україно!»

 

У розділі «Електронні прилади та радіотехніка»:

- І місце – Сумар Данило, учень 10 класу Новозбур’ївської школи №3, вихованець районної станції юних техніків;

 - І місце - Шульга Юрій, учень 9 класу Новозбур’ївської школи №3;

 - ІІ місце не присуджувалося;

 - ІІІ місце   не присуджувалося.

У розділі «Промислова, побутова, сільськогосподарська техніка»:

- І місце – Дорошенко Дмитро, учень 9 класу Новософіївської школи, вихованець районної станції юних техніків;

 - ІІ місце  не присуджувалося;

 - ІІІ місце не присуджувалося.

У розділі «Транспортні засоби. Спортивно –технічне моделювання»:

-         І місце - Бардачова Тетяна, учениця 11 класу Круглоозерської школи, вихованка районної станції юних техніків;

-         І місце – Носик Роман, учень 5 класу Кардашинської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         І місце – Нікітенко Матвій, учень 5 класу Старозбур’ївської школи,  вихованець районної станції юних техніків;

-         І місце  - Остріжний Максим , учень 6 класу Новософіївської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІ місце – Мельніченко Олександр, учень 5 класу Олександрівської школи;

-         ІІІ місце – Мамедов Махсум, Ліснугін Богдан, учні 11 класу Збур’ївської школи;

-         ІІІ місце – Шеремет Віталій, учень 8 класу Великокардашинської школи, вихованець районної станції юних техніків.

У розділі «Космічна техніка та техніка майбутнього»:

-         І місце не присуджувалося;

-         ІІ місце – Руднєв Ярослав, учень 5 класу Геройської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІІ місце не присуджувалося.

У розділі «Навчальні посібники»:

-         І місце не присуджувалося;

-         ІІ місце - Лисевський Данило, учень 6 класу Новософіївської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІІ місце - Річняк Микола, учень 11 класу Круглоозерської школи, вихованець районної станції юних техніків.

У розділі «Ігри та іграшки з використанням елементів техніки»:

-         І місце  - колективна робота, учні 5 класу Кардашинської школи, вихованці районної станції юних техніків;

-         І місце – Шаманов Віталій, учень 8 класу Новософіївської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІ місце – Фазан Марія, учениця 4 класу Збур’ївської школи;

-         ІІІ місце – Колективна робота, учні 8 та 9 класу, вихованці гуртка «Винахідник» Новозбур’ївської школи №1;

У розділі «Технічна екологія»:

-         І місце не присуджувалося;

-         ІІ місце не присуджувалося;

-         ІІІ місце  - Білий Євген, Вікторенко Віктор, учні 8 класу Збур’ївської школи;

-         ІІІ місце  - Смірнова Ганна, учениця 6 класу Залізнопортівської школи, вихованка районної станції юних техніків;

У розділі «Архітектура та будівництво»:

-         І місце – Парфьонова Софія, Пантак Вікторія, учениці 6 класу Новософіївської школи, вихованки районної станції юних техніків;

-         ІІ місце – Остріжний Максим, учень 6 класу Новософіївської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІІ місце – Мезетков Микола, учень 6 класу Збур’ївської школи;

-         ІІІ місце – Малига Нікіта, учень 3 класу Пам’ятненської школи;

-         ІІІ місце – Коваль Родіон, учень 6 класу Круглоозерської школи;

-         ІІІ місце – Рязанцев Георгій, учень 9 класу Новозбур’ївської школи №1;

-         ІІІ місце – Кушнаренко Максим, учень 8 класу Садівської школи, вихованець районної станції юних техніків.

У розділі «Моделі історичної серії»:

-         І місце – Компанець Дмитро, учень 8 класу Великокардашинської  школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         ІІ місце не присуджувалося;

-         ІІІ місце – Пантак Вікторія, учениця 6 класу Новософіївської школи, вихованка районної станції юних техніків.

У розділі «Моделі військової серії»:

-         І місце не присуджувалося;

-         ІІ місце не присуджувалося;

-         ІІІ місце – Городецький Олександр, учень 8 класу Новозбур’ївської школи №1.

 

Додаток 4

до наказу відділу освіти,

молоді та спорту 

районної державної

адміністрації

20.12.2017 № 435

 

Список учасників  районної виставки – конкурсу 

науково – технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість  - тобі Україно!»,

яких нагороджено заохочувальними дипломами

 

-         Макуха Владислав, учень 8 класу Збур’ївської школи;

-         Білий Євген, учень 8 класу Збур’ївської школи;

-         Давтян Даніель, учень 3 класу Пам’ятненської школи;

-         Шешеня Олександр, учень 8 класу Великокардашинської школи, вихованець районної станції юних техніків;

-         Лапінський Андрій, учень 6 класу Круглоозерської школи;

-         Гвоздик Олег, учень 5 класу Старозбур’ївської школи;

-         Турков Данило, учень 6 класу Старозбур’ївської школи;

-         Городецький Григорій, учень 8 класу Новозбур’ївської школи №1.