Про підсумки відкритих районних змагань учнівської молоді з картингу «Золота осінь - 2017»

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

20.11.2017                              м.Гола Пристань                     № 394

 

Про підсумки відкритих районних змагань

учнівської молоді з картингу «Золота осінь - 2017»

 

 

Згідно з наказом відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 18 жовтня 2017 року № 348 «Про проведення  відкритих районних змагань з картингу «Золота осінь - 2017», планів роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації,  районної станції юних техніків, з метою підтримки національно – патріотичного духу,  популяризації технічних видів спорту, виявлення талановитих учнів та  молоді  зі спортивно – технічного напрямку позашкільної освіти 04 листопада 2017 року  проведено відкриті районні змагання з картингу на базі картодрому села Чулаківка. 

У змаганнях взяли участь 32 спортсмени та 32 механіка  із 14 команд закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти: Чулаківського спортивно – технічного клубу  «Юність», Пам’ятненської ЗОШ, Залізнопортівської ЗОШ, Круглоозерської ЗОШ, Голопристанської районної станції юних техніків, Олешківської районної станції юних техніків, Білозерської районної станції юних техніків  та картинг – клубу «Міжлимання» Одеської області.

 Відповідно до умов проведення змагань спортивні кваліфікаційні гонки спортсменів проходили у п’яти  класах машин: «Піонер – Н», «Піонер - стандарт» «Піонер - нестандарт», «Кадет-стандарт», «Кадет - нестандарт».

Найкращі результати показали команди Чулаківського спортивно – технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків (тренер - керівник – Дума А.В.),  Голопристанської районної станції юних техніків, Білозерської районної станції юних техніків,  Олешківської районної станції юних техніків та  картинг – клубу «Міжлимання» Одеської області.

На підставі матеріалів суддівської колегії змагань

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити  розподіл місць між командами (Додаток 1).

2.  Нагородити:

2.1. грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  команди, які посіли  призові місця;

2.2. дипломами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, які в особистому заліку посіли призові місця (Додаток 2).

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                                                           Л.М. Чуприна

 

ДОДАТОК1

До наказу відділу освіти, молоді та спорту   районної державної адміністрації

20.11.2017 №394

 

Розподіл місць між командами

«Стандарт»

 

Область, Район

Команда

Командне місце

1.

Херсонська,

Білозерський

Команда №1 Білозерської районної станції юних техніків

І

2.

Херсонська,

Білозерський

Команда №2 Білозерської районної станції юних техніків

ІІ

3.

Херсонська,

Олешківський

Команда Олешківської районної станції юних техніків

ІІІ

4.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №2 Чулаківського СТК «Юність», райСЮТ

4

5.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №3 Чулаківського СТК «Юність», райСЮТ

5

6.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №3 Чулаківського СТК «Юність», райСЮТ

6

7.

Одеська,

Біляївський

Команда №1 картингу  - клубу «Міжлимання»

7

8.

Херсонська,

Голопристанський

Команда Пам’ятненської ЗОШ

8

9.

Херсонська,

Голопристанський

Команда Круглоозерської ЗОШ, райСЮТ

9

 

«Нестандарт»

 

Область, Район

Команда

Командне місце

 

1.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №4 Чулаківського СТК «Юність»

І

 

 

2.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №1  Голопристанської районної станції юних техніків

 

ІІ

 
 

 

3.

Херсонська,

Голопристанський

Команда №2  Голопристанської районної станції юних техніків

ІІІ

 
 

4.

Одеська,

Біляївський

Команда №2 картингу  - клубу «Міжлимання»

4

 
 

5.

Херсонська,

Голопристанський

Команда Залізнопортівської ЗОШ, райСЮТ

5

 
 
 
 


 

ДОДАТОК 2

до наказу відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації

20.11.2017 №394

 

Список спортсменів, які в особистому заліку

зайняли призові місця

 

У класі «Піонер – Н»

І – Терзіогло  Ярослав, учень 3 класу  Міжлиманівської ЗОШ Біляївського району Одеської

області, вихованець картинг – клубу «Міжлимання»;

ІІ – Пуздерко Дмитро, учень 3 класу  Мартинівської ЗОШ Біляївського району  Одеської області, вихованець картинг – клубу «Міжлимання»;

ІІІ - Ткаченко Артем, учень 3 класу Мартинівської ЗОШ Біляївського району  Одеської області, вихованець картинг – клубу «Міжлимання».

 

У класі «Піонер - стандарт»

І – Єлисеєв Денис, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

ІІ– Іваненко Гліб, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

ІІІ–  Міщенко Ілля, учень 6 класу,  вихованець картинг – клубу «Міжлимання».

 

У класі «Піонер - нестандарт»

І – Терзіогло  Ярослав, учень 3 класу  Міжлиманівської ЗОШ Біляївського району Одеської

області, вихованець картинг – клубу «Міжлимання»;

ІІ – Путря Михайло, 2 клас, вихованець Чулаківського СТК «Юність»;

ІІІ – Бідненко Ігор, 8 клас, вихованець Голопристанскьої районної станції юних техніків.

 

У класі «Кадет  - стандарт»

І – Хрущ Артур, І курс, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

ІІ – Білий Денис, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків.

ІІІ  - Бочкаленко Максим, учень 8 класу, вихованець  Чулаківського СТК «Юність».

 

У класі «Кадет - нестандарт»

І –  Свиридов Максим, учень 5 класу вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

ІІ -  Волошин Леонід, учень 9 класу вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

ІІІ – Оберемок Григорій, учень 11 класу Чулаківської ЗОШ,  вихованець  Чулаківського СТК «Юність».