Районний семінар – практикум для вчителів молодших класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання - 2018

31 січня 2018 року у  Голопристанській районній станції юних техніків відбувся щорічний районний семінар – практикум для вчителів молодших класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання за темою: «Розвиток технічної творчості в умовах Нової української школи (НУШ)». Цікаві, практичні питання (основні завдання Нової Української школи, основні напрями розвитку STEM - освіти та їх реалізація у початковій школі, практична робота із конструкторами Lego WeDo (побудова і програмування роботів), методика проведення змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку, конкурсу – захисту юних винахідників та раціоналізаторів та виставки - конкурсу початкового технічного моделювання,технологія виготовлення орієнтовних конкурсних моделей під час змагань 2018 року заохотили учасників – вчителів до активної позитивної співпраці із позашкільним закладом з науково – технічного напряму (Зі слів самих учасників).

А принципи та методи STEM – навчання, що пропагує НУШ  використовується у технічній творчості завжди, бо на них і заснована технічна творчість. Якщо  влада збереже технічну творчість - зможе розвивати, поширювати STEM та НУШ/ у районі ще швидше.

Дякуємо вчителям за активну участь та велика подяка за надану методичну організаційну допомогу Тарасовій Тетяні Сергіївні, завідувачу методичного відділу КЗ "Центр науково - технічної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.