РАЙОННИЙ ЗЛІТ ДЛЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ - 2017

Підведені підсумки районних очних заходів з науково – технічного напряму позашкільної освіти: конкурсу – захисту конструкторських робіт учнівської молоді та виставки науково  - технічної творчості, що проходили в межах проведення щорічного традиційного РАЙОННОГО ЗЛЬОТУ ЮНИХ ТЕХНІКІВ.

У районному зльоті юних техніків взяли участь  95 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти, вчителів, керівників гуртків  із 15 шкіл району та районної станції юних техніків. У межах зльоту проведено виставку технічної творчості, на яку представлено  65  експонатів у 10 тематичних розділах: «Електронні прилади та радіотехніка», «Промислова, побутова, сільськогосподарська техніка»,  «Транспортні засоби. Спортивно – технічне моделювання», «Космічна техніка та техніка майбутнього», «Навчальні посібники», «Ігри та іграшки із використанням елементів техніки», «Технічна екологія», «Архітектура та будівництво», «Моделі історичної серії», «Військова техніка».

Журі відмітило високий творчий та естетичний рівень експонатів, представлених учнями Круглоозерської школи (керівник Коломієць В.В.), Новософіївської школи (керівник Остріков С.В.), Великокардашинської школи (керівник Рубан Р.А.) та  вихованцями районної станції юних техніків (керівники гуртків Жук І.А., Вовк Ю.І., Остріков С.В., Рубан Р.А.,     Смірнова О.О., Щербина В.М., Олійник О.О.)

У межах зльоту проведено конкурс – захист конструкторських робіт з науково – технічної творчості учнівської молоді, у якому взяли участь 16 учнів із 15 закладів загальної середньої освіти району та районної станції юних техніків. Школярі показали достатній рівень підготовки під час захисту конструкторських робіт.

Під час заходу для дітей проведено майстер – класи з робототехніки з конструкторами #LegoWeDo2.0. та дружні змагання на трасі у навчально - експериментальній лабораторії для випробовування технічних моделей.

Грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації нагороджені колективи закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти  за призові місця у виставці:

 - І місце – районна станція юних техніків (поза заліком)

- І місце –Новософіївська школа;

- ІІ місце – Збур’ївська школа;

- ІІІ місце –  Круглоозерська школа.

А також колективи гуртків за активну участь  та високий творчий та естетичний рівень моделей, представлених на ІІ етап (районний) Всеукраїнської виставки науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»:

 - конструювання транспортної техніки районної станції юних техніків (керівник Жук Ігор Анатолійович),

 - ракетомоделювання райСЮТ на базі Старозбур’ївської школи (керівник Вовк Юрій Іванович),

 - конструювання транспортної техніки райСЮТ на базі Великокардашинської школи (керівник Рубан Роман Анатолійович),

 - конструювання транспортної техніки райСЮТ на базі Новософіївської школи (керівник Остріков Сергій Васильович),

 - історико – технічне стендове моделювання Круглоозерської школи (керівник Коломієць Василь Васильович),

 - операторів колективної радіостанції «Ефір» райСЮТ на базі Новозбур’ївської школи №3 (керівник Олійник Олександр Олександрович),

 - початкового технічного моделювання райСЮТ на базі Залізнопортівської школи (керівник гуртка Смірнова Олена Олександрівна),

 - початкового технічного моделювання  райСЮТ на базі Геройської школи (керівник гуртка Щербина Вікторія Миколаївна);

 - народної творчості Збур’ївської школи (керівник гуртка Нуцул Лариса Олександрівна).

Найкращими серед  учасників  районного  конкурсу – захисту  конструкторських робіт науково – технічної творчості  учнівської молоді стали:

І місце   - Малига Нікіта, учень 3 класу Пам’ятненської школи за роботу «Діюча модель маяка берегового»;

І місце - Компанець Дмитро, учень 8 класу  Великокардашинської  школи  за роботу «Модель військового корабля «Prince William»;

І місце - Сумар Данило, учень 10 класу Новозбур’ївської школи №3, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Радіоприймач «Лідія-80»;

І місце - Нікітенко Матвій, учень 5 класу Старозбур’ївської школи, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Модель  - копія ракети «МР - 1»;

ІІ місце - Білий Євген, учень 8 класу Збур’ївської школи, за роботу «Макет автономного  житлово – господарського комплексу « Розумна садиба»;

ІІ місце - Коваль Родіон,  учень 6 класу Круглоозерської школи за роботу «Макет церкви»;

ІІ місце - Остріжний Максим, Пантак Вікторія, Парфьонова Вікторія, учні             6 класу  Новософіївської  школи, вихованці районної станції юних техніків   за проект «Міф древньої Японії» та роботи «Діючий макет будинку» та «Модель історичного корабля»;

ІІ місце  - Кушнаренко Максим, учень 8 класу Садівської школи, вихованець районної станції юних техніків – за роботу  «Макет мініферми»;                                 

ІІІ місце  - Єрмаков Олег, учень 5 класу  Новозбур’ївської  школи №2  за роботу «Модель  автомобіля «Хаммер»;

ІІІ місце  - Мельніченко Олександр, учень 5 класу  Олександрівської школи  за роботу «Діюча модель радіолокаційної станції»;

ІІІ місце  -  Ребрій Денис, учень 8 класу Старозбур’ївської школи  за роботу «Модель повітряного змія класу «Коробчасний»;

ІІІ місце  - Руднєв Ярослав, учень 5 класу Геройської школи, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Діюча модель всюдиходу «Миротворець- 2018»;

ІІІ місце  -  Рульов Валентин,учень 10 класу  Новозбур’ївської школи № 1 за роботу «Свердлильний верстат»;

ІІІ місце  - Носик Роман, учень 5 класу  Кардашинської ЗОШ, вихованець районної станції юних техніків за роботу «Стендова модель яхти»;

ІІІ місце  -  Марценюк Іван, учень 4 класу Залізнопортівської школи, за роботу «Макет акваріума»;

ІІІ місце - Смірнова Ганна, учениця 5класу Залізнопортівської школи, вихованка районної станції юних техніків за роботу  «Технічний дизайн».

Дякуємо вчителям та учням, керівникам технічних гуртків та вихованцям  за активну участь та велика подяка за надану методичну організаційну допомогу Тарасовій Тетяні Сергіївні, завідувачу методичного відділу КЗ "Центр науково - технічної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.