РЕЙТИНГ участі загальноосвітніх шкіл району в масових заходах з науково - технічної творчості учнівської молоді у 2012 – 2013 навчальному році

 

РЕЙТИНГ

участі загальноосвітніх шкіл району в масових заходах з науково - технічної творчості учнівської молоді

у 2012 – 2013 навчальному році

№ з.п

Школи

Районий зліт юних техніків

Виставка технічної творчості

Конкурси

Змагання

 

К-ть заходів

Заг. к-ть балів

Заг. місце

Районна

обл.\

Всеук

Фото «Пам’ять»

Фото «Моя Україно!»

обл.\

Всеук  фото

Користувач ПК

 

 

 

 

Обл. рац

Конкурс-зах  ист конструкторських робіт

Конкурс-захист молодших школярів

Повітр. змії

ПТМ

1.

Голопристанська ЗОШ №1

уч

12

 

31

1

-17,5Х2

3

 

-1

1

5

9

10

8

36

ІІІ

2.

Голопристанська гімназія

уч

13

-2х2

31

15

 

31

 

-3х3

3

6

6

1

7

93

9

3.

Голопристанська ЗОШ №3

уч

4

 

31

6

-3х2

2

 

-1х3

2

8

1

11

8

56

5

4.

Голопристанська ЗОШ №4

уч

1

-9х3

31

14

-0,5х2

11

 

-1

1

7

8

2

8

46

4

5.

Бехтерська ЗОШ

-

31

 

31

15

 

6

 

 

31

31

31

15

3

191

26

6.

Великокардашинська ЗОШ

-

31

 

4

12

-0,5х2

7

 

 

31

31

15

31

4

161

22

7.

Гладківська ЗОШ

уч

16

-2х3

5

16

 

9

 

 

31

2

13

11

8

97

10

8.

Геройська ЗОШ

-

31

-3х3

5

15

-0,5х2

31

 

 

31

7

31

3

4

144

20

9.

Добропільська ЗОШ

-

31

 

31

31

 

31

 

 

31

8

31

6

2

200

27

10.

Долматівська ЗОШ

уч

14

 

5

16

 

31

 

 

4

31

31

31

4

163

24

11.

Залізнопортівська ЗОШ

уч

17

-1х3

5

10

-1х2

31

 

 

31

1

31

17

6

138

17

12.

Збур’ївська ЗОШ

уч

8

 

5

8

-3,5х2

31

 

-5х3

1

31

31

5

6

98

11

13.

Кардашинська ЗОШ

уч

14

-0,5х3

31

31

 

31

 

 

3

4

31

19

5

162,5

23

14.

Краснознам’янська ЗОШ

-

31

 

5

11

-0,5х2

31

 

 

31

31

31

31

2

201

28

15.

Круглоозерська ЗОШ

 

3

-5х3

5

16

 

13

 

 

2

31

31

12

7

98

11

16.

Малокардашинська ЗОШ

уч

5

-16х3

31

15

 

31

 

 

1

6

11

24

8

76

7

17.

Малокопанівська ЗОШ

уч

15

 

3

3

-1,5х2

15

 

-1

3

31

31

4

7

101

12

18.

Новозбур’ївська ЗОШ №1

уч

2

-30х3

5

5

-2х2

4

 

-1

1

2

10

12

9

-57

І

19.

Новозбур’ївська ЗОШ №2

-

31

 

5

7

-0,5х2

3

 

 

31

31

14

21

5

142

19

20

Новозбур’ївська ЗОШ №3

уч

9

 

4

15

 

12

 

 

3

8

31

23

8

105

13

21.

Нововолодимирівська ЗОШ

уч

18

-1х3

4

15

 

31

 

 

3

3

31

13

7

115

14

22.

Новософіївська ЗОШ

уч

6

-18х3

3

4

-1,5х2

31

 

 

4

31

31

7

5

60

6

23.

Новофедорівська ЗОШ

-

31

 

5

15

-1х2

10

 

 

31

31

31

31

3

183

25

24.

Олексіївська ЗОШ

уч

10

 

31

31

 

8

 

 

2

31

12

14

6

139

18

25.

Пам’ятненська ЗОШ

уч

13

 

4

11

-4х2

14

 

-1,5х3

3

31

2

16

8

81,5

8

26.

Рибальченська ЗОШ

-

31

 

2

14

-1,5х2

2

 

 

31

31

31

22

4

161

22

27.

Садівська ЗОШ

уч

11

 

31

16

 

31

 

 

3

9

5

20

7

126

15

28.

Старозбур’ївська ЗОШ

уч

14

-0,5х3

31

31

 

31

 

 

4

7

4

8

5

128,5

16

29.

Таврійська ЗОШ

уч

7

-13х3

5

2

-5х2

1

 

 

4

3

7

9

8

-11

ІІ

30.

Чорноморська ЗОШ

-

31

 

31

13

-0,5х2

31

 

-2,5х3

31

31

31

31

1

221,5

29

31.

Чулаківська ЗОШ

-

31

 

1

9

-0,5х2

3

 

 

31

31

31

18

4

154

21

 

Рейтинг визначається за найменшою сумою місць, які зайняла кожна школа у кожному районному заході, а також їх подальша участь в обласних заходах з технічної творчості: І місце – мінус 3 бали, ІІ місце – мінус 2 бали, ІІІ місце – мінус 1 бал, заохочувальний диплом – мінус 0,5 бали помножено на 3 (обласна виставка, заочний конкурс юних винахідників та раціоналізаторів), помножено на 2 (обласний фотоконкурс), у Всеукраїнських: виставки технічної творчості та початкового технічного моделювання, юних фотоаматорів  - 10 балів.