РЕЙТИНГ участі загальноосвітніх шкіл району в масових заходах з науково - технічної творчості учнівської молоді у 2015 – 2016 навчальному році

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Відділ освіти, молоді та спорту  районної 

державної адміністрації

від 24.06.2016 № 244

РЕЙТИНГ   

участі загальноосвітніх шкіл району в масових заходах з науково - технічної творчості учнівської молоді

у 2015 – 2016 навчальному році

№ з.п

Школи

Районий зліт юних техніків

Інтелектуальна вікторина

Виставки

Конкурси

Змагання

 

К-ть  рай. заходів

 (мах 13)

Заг. к-ть балів

Заг. місце

Військової техніки

Технічної творчості

Районна

2016

обл.

2015

 

Районна

обл.\

Всеук

Фото «Вишиванка» «Моя Україно!», «Пам’ять», «Молоде обличчя України»,

обл.\

Всеук  фото

Обл. юних винах. та раціонал., Космос. Людина. Духовність

Користувач ПК р/обл

 

Конкурс-зах ист конструкторських робіт

Конкурс-захист молодших школярів

ПТМ

Повітр. змії

1.

Бехтерська ЗОШ

Уч

27

2

-

10

-6

9,6,7,2

-2

-6

3

3

27

27

27

9

136

9

2.

Великокардашинська ЗОШ

-

27

27

-

27

-12

7,8,7,9

-6

 

27

27

27

27

27

4

229

18

3.

Гладківська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

27,10,7,8,

 

 

27

27

2

16

27

5

232

19

4.

Геройська ЗОШ

-

27

27

-1,5

11

-

6,4,2,6

-2

 

27

27

4

3

27

7

167,5

13

5.

Добропільська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

11,16,27,7

 

 

27

27

9

11

27

5

243

22

6.

Долматівська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

27,27,27,27

 

 

27

27

27

27

27

Ні в одному заході  не брали участі

7.

Залізнопортівська ЗОШ

Уч

3

27

-

8

-6

27,27,27,27

 

 

2

2

1

10

27

7

182

14

8.

Збур’ївська ЗОШ

Уч

3

3

-

15

-

7,3,7,2

 

 

27

3

27

3

27

10

127

7-8

9.

Кардашинська ЗОШ

Уч

4

27

-6

12

-21

5,13,27,9

-2

 

27

1

3

13

27

10

139

10

10.

Краснознам’янська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

14,11,1,7

-4

 

27

27

27

27

27

4

245

23

11.

Круглоозерська ЗОШ

Уч

3

1

-6

3

-15

11,18,7,9

 

-6

27

5

1

14

27

11

99

4

12.

Малокардашинська ЗОШ

Уч

27

1

-6

2

-15

27,12,5,8

 

 

27

2

27

18

6

9

141

11

13.

Малокопанівська ЗОШ

Уч

27

27

-

9

-

27,9,7,8

-2

 

27

27

27

27

7

7

227

17

14.

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Уч

7

27

-6

4

-

1,5,3,5

-2

-2

5

1

1

6

27

11

82

ІІ

15.

Новозбур’ївська ЗОШ №2

Уч

4

2

-

5

-6

4,1,5,4

-4

 

3

1

27

20

27

11

93

ІІІ

16.

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Уч

3

27

-

6

-6

14,14,7,5

 

 

4

1

8

4

27

11

114

6

17.

Нововолодимирівська ЗОШ

-

27

27

-

16

-

27,18,27,9

 

 

27

27

3

1

27

7

236

21

18.

Новософіївська ЗОШ

Уч

5

1

-18

1

-39

10,11,4,9

-10

 

27

2

27

9

27

10

66

І

19.

Новофедорівська ЗОШ

Уч

27

27

-

18

-

27,7,27,3

 

-1

27

5

27

14

27

9

235

20

20

Олексіївська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

27,27,27,27

 

 

27

27

27

21

27

1

318

26

21.

Пам’ятненська ЗОШ

Уч

2

27

-10,5

7

-

11,17,7,8

 

-3

27

4

6

8

3

11

113

5

522.

Рибальченська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

27,18,7,7

 

 

27

27

27

12

27

4

260

25

23.

Садівська ЗОШ

Уч

6

3

-

17

-

27,19,7,27

 

-1

3

6

5

7

1

11

127

7-8

24.

Старозбур’ївська ЗОШ

Уч

1

27

-9

14

-6

27,16,27,9,

-4

 

27

6

3

2

4

9

144

12

25.

Таврійська ЗОШ

-

27

27

-

13

-6

2,27,27,27

 

 

1/-9

27

2

19

2

6

184

15

26.

Чорноморська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

3,2,5,1

-14

 

27

27

27

27

27

4

213

16

27.

Чулаківська ЗОШ

-

27

27

-

27

-

27,12,6,8

 

 

27

27

27

5

27

4

247

24

Рейтинг визначається за найменшою сумою місць, які зайняла кожна школа у кожному районному заході, а також їх подальша участь в обласних заходах з технічної творчості: І місце – мінус 3 бали, ІІ місце – мінус 2 бали, ІІІ місце – мінус 1 бал, заохочувальний диплом – мінус 0,5 бали помножено на 3 (обласні виставки, очні конкурси), помножено на 2 (обласні фотоконкурси, заочні конкурси), у Всеукраїнських: виставки технічної творчості та початкового технічного моделювання, юних фотоаматорів  - 10 балів.