Щорічна обласна спартакіада з технічних видів спорту - 2017 - відбулася!

3 15 по 17 червня 2017 року три команди Голопристанської районної станції юних техніків (13 вихованців та 4 керівника гуртка) прийняли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських відкритих змагань  з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв у місті Скадовську.

Змагання проводилися з метою популяризації  технічних видів спорту серед учнівської молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва.

Всього у змаганнях взяли участь 22 команди, 72 вихованця технічних гуртків області з Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Генічеського, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського, районів та міст Гола Пристань і Херсона.

Протягом трьох днів діти мали змогу показати свої знання, вміння та навички, позмагатися з однолітками. Позапускати на дальність, тривалість, висоту, реалізм польоту літаючі моделі.

У змаганнях з ракетомодельного спорту  програмою передбачено запуски моделей ракетоплана з жорстким крилом S-4-А,  ракети  зі стрічкою класу S-6-А, ракети  класу S-9-А ротошут на тривалість польоту; моделі-копії ракети  S–7 на реалізм польоту та показ ракетомодельного ШОУ, у якому взяли участь  учні Старозбур’ївської ЗОШ, вихованці гуртка ракетомоделювання (Керівник гуртка Вовк Ю.І.)

У змаганнях з авіамодельного спорту команда Голопристанського району (керівники гуртків Кобзар Е. М та Жук І.А.) була представлена у всіх класах: планер  F-1 –Н (А -1), гумомоторна модель     F-1-G,  планер F-1-A (A-2), літак F-1-B (B-2), метальна модель планера.

Також у змаганнях з повітряних зміїв наша команда (керівник гуртка Гідулянов Р.В.) добре виступила у всіх класах: коробчатий, плоский, змій виготовлений в польових умовах, міні-змій, пілотажний керований, повітряний бій, змійковий потяг.

Як і минулого року команда Голопристанської районної станції має високі результати: у змаганнях з авіамодельного спорту – І місце (командне) та 5 призових місць в особистій першості. Вітаємо наших спортсменів!