ВІДКРИТА РАЙОННА ВІКТОРИНА «СИМВОЛИ УКРАЇНИ» У ПРЯМОМУ РАДІОЕФІРІ

22 лютого 2017 року Голопристанською районною станцією юних техніків проведена районна Відкрита  радіовікторина «Символи України»,  з метою виховання молодого покоління почуття національного патріотизму та гордості за свою країну, і присвячена Дню Рідної  мови (21 лютого).

В прямому ефірі у формі круглого столу працювало 53 вихованці із 6 команд колективних радіостанцій Голопристанського району та міста Гола Пристань на базі Садівської,  Пам’ятненської, Чулаківської, Новозбур’ївської №3, Гладківської ЗОШ та Голопристанського навчально – виховного комплексу   «Гімназії – спеціалізована школа».

Ця цікава форма роботи об’єднала два завдання: удосконалення форм роботи в ефірі та  систематизацію знань про державні та народні символи України, історію їх виникнення. Робота вихованців разом із керівниками гуртків в ефірі виховує патріотичні почуття, адже юні оператори мають унікальну можливість проводити  радіозв’язки  зі своїми ровесниками інших міст і сіл не тільки з України,а й із за кордону.

Разом із досвідченими педагогами, на заняттях гуртків, вихованці здійснюють віртуальні подорожі по карті світу. І кожного разу під час радіозв’язку звучить в ефірі на весь світ назва міста чи села нашої області, коротка розповідь про унікальність рідного краю.

Так, у повсякденному житті, в свідомості дітей  формується почуття гордості за свій край, виникає потреба вивчати його, щоб розповісти друзям по радіоефіру.

В  режимі  круглого столу проходили повідомлення запитань та прийом відповідей від учасників вікторини. На кожну відповідь відводилось  не більше 1 хвилини. Критеріями оцінювання відповідей були  правильність та чіткість вимови.  Переможці визначалися за найбільшою кількістю балів. Найповніші відповіді надали команди Голопристанського навчально – виховного комплексу   «Гімназії – спеціалізована школа», Новозбур’ївської ЗОШ №3 та  Гладківської ЗОШ, які у підсумку посіли призові місця. Усі команди нагороджені грамотами  та дипломами відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації.