Випускники закладу 2002 - 2010 років

 

 

П.І.Б. випускника

гурток

школа

Керівник гуртка

2002 - 2003

1.

Підпалий П.Ф.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

2.

Штацький О.П.

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

3.

Вітковський С.

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

4.

Ніколенко О.І.

судномодельний

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

5.

Король І.В.

судномодельний

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

6.

Піманов В.В.

судномодельний

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

7.

Літвіненко Д.

Радіотехнічний

Краснознамянська ЗОШ

Макуха О.В.

8.

Винар І.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ  №3

Олійник О.О.

9.

Маслєнніков В.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ  №3

Олійник О.О.

10.

Головко Н.

Конструювання та моделювання одягу

Старозбурївська ЗОШ

Соловйова Т.О.

11.

Ірічук Оксана

Конструювання та моделювання одягу

Старозбур’ївська ЗОШ

Соловйова Т.О.

12.

Скворцова Ю.

Конструювання та моделювання одягу

Голопристанська ЗОШ №4

Соловйова Т.О.

13.

Онопрієнко О.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Соловйова Т.О.

14.

Шульга К.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Соловйова Т.О.

15.

Яковлева К.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Соловйова Т.О.

16.

Доценко О.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбурївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

17.

Мірошниченко Х.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

18.

Бурлакова Л.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

19.

Мілько Ю.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

20.

Івершенко Д.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Соловйова Т.О.

21.

Скорбач В.М.

Конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №

Жук І.А.

22.

Заїка Д.

Радіопеленгація

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

23.

Ліпай І.

Радіопеленгація

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

24.

Гречух П.В.

Радіопеленгація

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

25.

Довбуш Ю.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №

Соловйова Т.О.

2003 - 2004

26.

Олійник О.О.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ  №3

Олійник О.О.

27.

Адаменко В.С.

радіоконструкторський

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота С.О.

28.

Підпалий В.В.

радіоконструкторський

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота С.О.

29.

Андрієць С.Г.

радіотехнічний радіоспортивний

Голопристанська ЗОШ №

Сирота С.О.

30.

Соляник В.С.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

31.

Козлов А.В.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

32.

Деревянко В.А.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

33.

Алєксєєв С.В.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

34.

Білий  Г.О.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

35.

Анрієць Н.А.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

36.

Жежеленко О.І.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

37.

Лисенко М.О.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

38.

Пренько К.І.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

39.

Прохорова Г.М.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

40.

Янцен В.Г.

Конструювання та моделювання одягу

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Соловйова Т.О.

2004 - 2005

41.

Бардачов С.С.

картинг

Голопристанська ЗОШ №3

Топунов В.В.

42.

Філіпов В.О.

картинг

Голопристанська ЗОШ №3

Топунов В.В.

43.

Грищук С.І.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.  

44.

Кушнаренко О.О.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

45.

Власенко Г.О.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

46.

Федорченко К.С.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

47.

Віннікова І.А.

радіооператорський

Новозбурївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

48.

Гладка Ю.О.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

49.

Гречух П.В.

Радіоконструювання

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

50.

Пашкевич Д.С.

Автотрасове моделювання, транспортна техніка

Голопристанська ЗОШ №4

Жук І.А.

2005 - 2006

51.

Кравченко Р.П.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

52.

Чумаченко А.С.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

53.

Голуб Г.П.

радіопеленгація

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Врадій О.В.

54.

Кравцов Д.О.

радіопеленгація

Новозбур’ївська ЗОШ №1

Врадій О.В.

55.

Волосянко Г.В.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

56.

Івкова І.С.

радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

57.

Волошина Ю.А.

радіопеленгація

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

58.

Кузьмін М.С.

Радіооператорський,

радіотехнічний

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

59.

Коваленко С.О.

радіотехнічний

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

60.

Німас М.С.

Радіооператорський, радіотехнічний

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

61.

Гурін В.В.

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

62.

Попова М.С.

Радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота О.Г.

63.

Кулібаба О.В.

Радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота О.Г.

64.

Брегіда І.М.

Радіооператорський

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

65.

Мокійчук М.В.

Радіооператорський

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

66.

Шульга М.М.

Радіооператорський

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

67.

Смислін М.А.

Радіооператорський

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

68.

Лєнкуца Ю.М.

радіопеленгація

Пам’ятненська ЗОШ

Вовчук О.М.

69.

Шмагель М.М.

Автоконструювання

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

70.

Устінов В.Г.

Автоконструювання

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

71.

Урсуленко І.М.

Автоконструювання

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

2006 - 2007

72.

Поспєлов С.С.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

73.

Костюк К.О.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Таврійська ЗОШ

Гнатишин А.В.

74.

Зарубін О.А.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

75.

Кобзар В.О.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

76.

Топоров М.С.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

77.

Соляник Ю.В.

автоконструювання

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

78.

Головко М.В.

автоконструювання

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

79.

Ємельянов О.О.

автоконструювання

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

80.

Прозор  Г.О.

конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №4

Жук І.А.

81.

Тимочко М.Д.

конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №1

Жук І.А.

82.

Осітенко О.О.

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №4

Сирота С.О.

83.

Семенова С.Ф.

радіооператорський

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

2007 – 2008

84.

Тимочко М.Д.

радіоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

85.

Рогозінський С.М.

радіооператорський

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

86.

 Пархоменко Ю.О.

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота О.Г.

87.

Жигало І.А.

радіооператорський

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

88.

Венгер Є.О.

Картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

89.

Главацький О.Б.

радіопеленгація

Старозбур’ївська санаторна школа - інтернат

Петров В.В.

90.

Коваль Д.М.

радіопеленгація

Старозбур’ївська санаторна школа - інтернат

Петров В.В.

91.

Мурзак П.М.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

92.

Кононов С.О.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

93.

Міхєєв М.Г.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

94.

Кравченко В.С.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

95.

Косаківський В.В.

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

96.

Попович Д.В.

фізичний

Голопристанська ЗОШ №1

Девятаєва Н.І.

97.

Прозор Г.О.

Авіамоделювання судномоделювання

Голопристанська ЗОШ №4

Жук І.А.

2008 - 2009

98.

Буренко В.О.

Фізика

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

99.

Запорожець О.О.

Фізика

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

100.

Сімакова С.А.

Фізика

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

101.

Якушенко В.С.

Фізика

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

102.

Конотоп А.В.

Авіамоделювання

Голопристанська ЗОШ №3

Жук І.А.

103.

Іванов О.В.

Авіамоделювання

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

104.

Філіпов С.Ю.

Транспортна техніка

Голопристанська гімназія

Кужелю І.П.

105.

Ванденко О.В.

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

106.

Черкашенко І.Є.

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

107.

Імшеницький С.О.

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

108.

Пархоменко О.Ю.

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

109.

Веремеєнко І.С.

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

110.

Лучко Н.Ю.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

111.

Дудник І.М.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

112.

Вовченко Д.В.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

113.

Соляник В.В.

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

114.

Кравчук О.М.

картинг

Старозбур’ївська санаторна школа - інтернат

Бутенко Б.О.

115.

Приштрома А.О.

картинг

Памятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

116.

Сиса Є.В.

радіооператорський

Гладківська ЗОШ

Очеретний С.А.

117.

Осітенко О.О.

радіоконструювання

Голопристанська ЗОШ №4

Сирота С.О.

118.

Євтушенко В.І.

радіоконструювання

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

119.

Яценко К.В.

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

120.

Кіберленко В.С.

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

121.

Кравцова А.О.

Радіооператорський

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

122.

Німченко К.К.

Радіо операторський,

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

Верещака І.В.

123.

Верезніченко С.В.

Радіооператорський

 

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

124.

Гідулянов В.Р.

Радіо операторський, радіопеленгація

Пам’ятненська ЗОШ

Гідулянов Р.В.

125.

Бардачов А.В.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

126.

Власюк С.М.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

127.

Коробка М.О.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

128.

Мазур М.Ю.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

129.

Карпік С.М.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

130.

Чернов Р.В.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

131.

Рогозінський С.М.

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

2009 - 2010

131.

1

Воскобойник Віктор

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

132.

Проценко Олександр

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

133.

Лукашенко Руслан

автоконструювання

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

134.

Пантак Олександр

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

135.

Штригель Дмитро

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

136.

Рибальченко Євген

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

137.

Коваленко Віталій

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

138.

Ханзадян Араїк

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

139.

Євтушенко Віктор

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №4

Сирота С.О.

140.

Рубан Костянтин

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

141.

Крючок Анатолій

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

142.

Жайворонок Дмитро

радіооператорський

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

143.

Запорожець Михайло

Спортивно - технічний

радіооператорський

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

144.

Сирота Андрій

Спортивно - технічний

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

145.

Єфімов Олег

Транспортна техніка

Новозбурївська ЗОШ №3

Єфімов В.В.

146.

Чабан Петро

Транспортна техніка

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Єфімов В.В.

147.

Катрошенко Андрій

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

148.

Яковенко Дмитро

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

149.

Цареградський Сергій

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

150.

Чопок Віктор

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

151.

Зайченко Ігор

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

152.

Веретенник Ольга

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

153.

Стадник Валерій

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

154.

Цакунова Олена

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №1

Девятаєва Н.І.

155.

Корабльов Дмитро

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №1

Девятаєва Н.І.

156.

Кушнаренко Артем

радіооператорський

Новозбурївська ЗОШ №3

Олійник О.О.