Випускники закладу 2010 - 2015 роки

 

П.І.Б. випускника

гурток

школа

Керівник гуртка

2010 - 2011

157.

Костецький Сергій

Картинг (автоконструювання)

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

158.

Онопрієнко Олександр

Картинг (автоконструювання)

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

159.

Вовченко Денис

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

160.

Приймак Анатолій

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

161.

Соценко Ірина

Операторів колективного радіозвязку

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

162.

Суслова Олена

Операторів колективного радіозв’язку, радіопеленгація

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

163.

Багоян Олександр

Операторів колективного радіозв’язку, радіопеленгація

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

164.

Блакитна Катерина

Операторів колективного радіозв’язку, радіопеленгація

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

165.

Міщенко Владислав

Спортивно - технічний

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

166.

Танасієнко Ганна

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

167.

Апостолов Костянтин

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

168.

Коломієць Тарас

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

2011 - 2012

169.

Маринич Анастасія

Операторів колективної радіостанції, авіамоделювання

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

170.

Черніченко Каріна

Спортивної радіопеленгації

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

171.

Зайченко Дмитро

Операторів колективної радіостанції, авіамоделювання

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

172.

Рубан Дарія

радіоспортивний

Гладківська ЗОШ

Очеретний С.А.

173.

Бардачов Богдан

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

174.

Лазуткіна Тетяна

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

175.

Мінєєва Вікторія

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

176.

Шевченко Юлія

Юних фізиків

Голопристанська ЗОШ №3

Девятаєва Н.І.

177.

Рахімова Анастасія

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

178.

Заторська Катерина

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

179.

Шкура Михайло

радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Старозбур’ївська санаторна  школа - інтернат

Петров В.В.

180.

Попелешко Олександр

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Старозбур’ївська санаторна  школа - інтернат

Петров В.В.

181.

Полушкін Сергій

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Старозбурївська санаторна  школа - інтернат

Петров В.В.

182.

Кухновец Олександр

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Старозбур’ївська санаторна  школа - інтернат

Петров В.В.

183.

Камінський Микола              

операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота С.О.

184.

Кияшко Іван

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

185.

Скакун Сергій

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

186.

Шмигельський Вячеслав

картинг

Голопристанська ЗОШ №1

Топунов В.В.

187.

Герасим Дмитро

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

188.

Мірошниченко Вікторія

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Пам’ятненська ЗОШ

Гідулянов Р.В.

189.

Чепан Надія

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Пам’ятненська ЗОШ

Гідулянов Р.В.

190.

Гончаров Олександр

операторів колективної радіостанції

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

191.

Сирота Андрій

операторів колективної радіостанції

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

192.

Дума Євген

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

2012 - 2013

193.

Дрожжа Василь

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

194.

Томюк Дмитро

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

195.

Ткаченко Володимир

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

196.

Ярига В’ячеслав

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

197.

Устименко Борис

Картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

198.

Волошко Максим

спортивна радіопеленгація, операторів колективної радіостанції

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

199.

Харитонова Катерина

операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

200.

Мищенко Аліна

спортивна радіопеленгація

Пам’ятненська ЗОШ

Гідулянов Р.В.

201.

Ігаєв Олександр

Конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №4

Осипенко В.О.

202.

Мальчевський Віталій

Конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №4

Осипенко В.О.

203.

Борискін Ярослав

Конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №4

Осипенко В.О.

204.

Дзиговський Артем

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

205.

Савицька Вікторія

Веб - дизайн

Таврійська ЗОШ

Савицький П.І.

206.

Боровський Олександр

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

207.

Шаповалова Поліна

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

208.

Каалабуха Ольга

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

209.

Крохмаль Павло

Авіамоделювання, ракетомоделювання, конструювання повітряних зміїв

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

2013 - 2014

210.

Погорєлий Євген

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

211.

Загреба Сергій

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

212.

Дума Євген

картинг

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

213.

Гаценко Віктор

картинг

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

214.

Гнатюк Михайло

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

215.

Тригубчук Максим

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

216.

Кравченко Олександр

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

217.

Погорілий Данило

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №3

Шеремет В.М.

218.

Шиманський Юрій

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №3

Шеремет В.М.

219.

Євдаков Данило

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Шеремет В.М.

220.

Романюк Єгор

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Шеремет В.М.

221.

Лятуринський Дмитро

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Шеремет В.М.

222.

Одайник Борис

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №3

Шеремет В.М.

223.

Лапай Валентин

операторів колективної радіостанції

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

224.

Ткаченко Ольга

операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

225.

Корнєєва Альбіна

операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

226.

Назарян Валерія

операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

227.

Євдакова Ганна

операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

228.

Савченко Олександр

Радіоспортивний

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

229.

Рижих Олексій

Авіамодельний, конструювання повітряних зміїв

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

230.

Подоляк Віктор

Авіамодельний, конструювання повітряних зміїв

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

231.

Таран Руслан

Авіамодельний, конструювання повітряних зміїв

Садівська ЗОШ

Кобзар Е.М.

232.

Ястребов Ігор

Судномодельний, конструювання транспортної техніки

Голопристанська ЗОШ №3

Жук І.А.

233.

Кучеренко Анастасія

операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

2014 - 2015

234.

Чепан Іван

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

235.

Ворона Олександр

картинг

Пам’ятненська ЗОШ

Урсуленко М.І.

236.

Вакуленко Олександр

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

237.

Подмазко Євгеній

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.

238.

Карєв Олександр

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

239.

Копійка Дмитро

Конструювання малогабаритної сільськогосподарської техніки

Круглоозерська ЗОШ

Коломієць В.В.

240.

Шахов Микола

Конструювання транспортної техніки

Новософіївська ЗОШ

Остріков С.В.

241.

Острікова Віолетта Конструювання транспортної техінки Новософіївська ЗОШ Остріков С.В.
242.

Качан Едуард

Конструювання транспортної техніки Новософіївська ЗОШ Остріков С.В.
243.

Мищенко Сергій

Конструювання транспортної техніки

Новософіївська ЗОШ

Остріков С.В.

244.

Жук Олексій

Конструювання транспортної техніки, судномоделювання

Кардашинська ЗОШ

Жук І.А.

245.

Курган Богуслав

Конструювання транспортної техніки, судномоделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Жук І.А.

246. Маханько Владислав Конструювання транспортної техніки, судномоделювання Голопристанська ЗОШ №3 Жук  І.А.
247.

Смола Валентин

Авіамоделювання, ракетомоделювання

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

248.

Воліченко Олег

Авіамоделювання, ракетомоделювання

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

249.

Кравчук Андрій

Ракетомоделювання, авіамоделювання  Старозбур’ївська ЗОШ Вовк Ю.І.
250. Крохмаль Павло Ракетомоделювання, авіамоделювання Старозбур’ївська ЗОШ Вовк Ю.І.
251.

Смола Олександр

Авіамоделювання, ракетомоделювання

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

252.

Кривобородько Олександр

Авіамоделювання, ракетомоделювання

Старозбур’ївська ЗОШ

Вовк Ю.І.

253.

Пітеров Ілля

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

254.

Верещака Данило

Веб - дизайн

Чулаківська ЗОШ

Верещака І.В.

255.

Леонтьев Владислав

Веб - дизайн

Таврійська ЗОШ

Савицький П.І.

256.

Колянчук Богдан

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Стратій Д.І.

257.

Пальчевський Кирило

Початкове технічне моделювання

Голопристанська ЗОШ №1

Стратій Д.І.

258.

Михаленко Анастасія

Юних операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота О.Г.

259.

Попова Ірина

Юних операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

260.

Чукалова Анастасія

Юних операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

261.

Якименко Юлія

Юних операторів колективної радіостанції

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

262.

Пупкова Анастасія

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

263.

Кабала Ольга

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська гімназія

Сирота О.Г.

264.

Сирота Тетяна

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №4

Сирота О.Г.

265.

Стюфляєва Валерія

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

266.

Любашенко Антон

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

267.

Батіков Олег

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №1

Сирота О.Г.

268.

Андрєєва Катерина

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

269.

Мусатов Ярослав

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

270.

Харченко Артем

Юних операторів колективної радіостанції, «Юний радіоаматор»

Голопристанська ЗОШ №3

Сирота О.Г.

271.

Ільїна Інна

«Юний радіоаматор»

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

272.

Литвиненко Андрій

«Юний радіоаматор»

Чулаківська ЗОШ

Штригель О.Ф.

273.

Савельєв Валерій

«Юний радіоаматор»

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

274.

Чернікова Анна

«Юний радіоаматор»

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

275.

Запорожець Софія

«Юний радіоаматор», спортивно - технічний

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

276.

Кошик Дмитро

«Юний радіоаматор», спортивно - технічний

Голопристанська гімназія

Поляшенко В.А.

277.

Литвиненко Анастасія

Юних операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

278.

Мірошніченко Дар’я

Юних операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

279

Іричук Юлія

Юних операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

280.

Гранченко Світлана

Юних операторів колективної радіостанції

Новозбур’ївська ЗОШ №3

Олійник О.О.

.281.

Оберемок Григорій

картинг

Чулаківська ЗОШ

Дудник В.І.