ЮНІ ШУМАХЕРИ НА ГОЛОПРИСТАНЩИНІ! "Золота осінь - 2017"

 

«І знову КАРТИНГ!» - викрикнув один хлопчина осіннього ясного суботнього ранку. Це було 4 листопада 2017 року. Він кричав так останнього разу, коли зустрічав Новий рік. Недарма  поміж картингістами ходить твердження про те, що для дітей змагання з картингу та Новий рік по значенню стоять на одному місці.

«Привіт шумахер!» - почули ми від хлопчини, що звернувся до іншого, і потис йому руку. А той, інший, стояв у спеціальних рукавицях для водіїв, і махав усім рукою. То був переможець Всеукраїнських змагань з картингу – Свиридов Максим. Так, він вже у 5 класі! І де ті – 4 рочки, коли вперше сів за кермо карта!  І неважливо, який рівень змагань,  найголовніше – ТРАСА! Круті повороти, попереду та позаду такі ж гонщики як і він, і прапор  - СТАРТ!

32 машини – карта у п’яти класах. У кожному класі по три фінальні заїзди, чотири кола тренувальні та по одному  - кваліфікація. Всього кожний учасник на своєму авто має можливість проїхати 20 кіл. Тож за Максимом, вихованцем Голопристанської районної станції юних техніків, стояли іще 30 спортсменів та  30 механіків із с. Пам’ятне, с. Чулаківка, с. Круглоозерка -  вихованці Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанського району,  с. Раденськ Олешківської районної станції юних техніків Олешківського району, Білозерської районної станції юних техніків Білозерського району, картингу – клубу «Міжлимання» Одеської області  готових показати свої вміння та навички набуті у спортивно – технічних гуртках.

Юні гонщики побачили перший відмах прапором судді. Почалися фінальні заїди.  Кожного року юні водії випробовують себе на стійкість, уважність, толерантність, здоровий глузд саме на трасі, готуючись до дорослого життя і керуванням автомобіля на дорозі.

Тож змагання з картингу  - це не просто спортивний захід, який виявляє сильних та слабких спортсменів, вдало чи невдало підготовлені карти, але й перед усім, СВЯТО для всіх учасників та любителів, настрій, вибух емоцій, хороший засіб активного відпочинку дітей та  дорослих, реалізація умінь та навичок вихованців у гуртку картингу.

Ось вони, юні шумахери, відкритих районних змагань учнівської молоді з картингу Голопристанського району «ЗОЛОТА ОСІНЬ – 2017», присвячені Дню автомобіліста та дорожника:

у класі «Піонер - Н»  - І місце - Терзіогло Ярослав, 3 кл.,ІІ місце - Пуздерко Максим, 3 кл., ІІІ місце - Ткаченко Артем. 4 кл. – вихованці картинг – клубу «Міжлимання», що на Одещині; у класі «Піонер» - І місце -  Єлисеєв Денис, 5 кл., вихованець Білозерської райСЮТ, ІІ місце - Іваненко Гліб, 7 кл., вихованець Олешківської райСЮТ, ІІІ місце - Міщенко Ілля, 6 кл., вихованець картинг – клубу «Міжлимання»; у класі «Піонер - нестандарт» - І місце - Терзіогло Ярослав, 3 кл., вихованець картинг – клубу «Міжлимання»; ІІ місце - Путря Михайло, 2 кл., вихованець Чулаківського СТК «Юність», ІІІ місце - Бідненко Ігор, 8 кл., вихованець Голопристанської райСЮТ; у класі «Кадет» - І місце - Хрущ Артур, І курс, вихованець Білозерської райСЮТ, ІІ місце - Білий Денис, 10 кл., вихованець Білозерської райСЮТ, ІІІ місце - Бочкаленко Максим, 8кл., вихованець Чулаківського СТК «Юність»; у класі «Кадет - нестандарт» - І місце  - Свиридов Максим, 5 кл., вихованець Голопристанської райСЮТ,ІІ місце – Волошин Леонід, 10 кл., вихованець Чулаківського СТК «Юність», ІІІ місце – Оберемок Григорій, 11 кл., вихованець Голопристанської райСЮТ.

У командному заліку у класі «Стандарт» призові місця посіли дві команди Білозерської райСЮТ та команда Олешківської райСЮТ. У класі «Нестандарт» - команда Чулаківського СТК «Юність» та дві команди Голопристанської райСЮТ.

 

Вітаємо призерів та усіх учасників змагань зі святом та з їх особистою перемогою.

А також від усіх картингістів хочемо висловити щирі слова подяки ПП «Органік Сістемс»  за матеріальну допомогу у нагородженні переможців змагань.

І хочеться з упевненістю сказати, те, що з гордістю та захопленням викрикували юні гонщики -  картингісти: «До нових зустрічей! До нових змагань «ТАВРІЙСЬКА ВЕСНА - 2018».

P.S. Шановні новостворені та майбутні громади, шановні депутати! НЕ ЗАБИРАЙТЕ У ДІТЕЙ ЇХ ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ З НАУКОВО – ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ – МОЖЛИВО ЦЕ  -   МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ  «ЮНОГО ШУМАХЕРА – КАРТИНГІСТА» !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Новікова Анна

Методист райсЮТ