Юні техніки у радіоефірі:обласний етап Всеукраїнських відкритих (очних) змагань учнівської молоді із радіозв’язку на коротких хвилях - 2017!

За традицією, що склалася роками, для вихованців гуртків юних  операторів колективних радіостанцій районної станції юних техніків, навчальний рік закінчується в кінці червня. В цей час, після тривалих тренувань та заочних обласних та Всеукраїнських змагань протягом навчального року, у місті Скадовську збираються друзі по радіоефіру – учасники обласного етапу Всеукраїнських відкритих (очних) змагань учнівської молоді із радіозв’язку на коротких хвилях. Змагання  в цьому році відбулися з 26 по 28 червня 2017 року.

Вітання, радісні  зустрічі, нові знайомства… Адже наші вихованці протягом навчання, під час занять гуртків, чують в ефірі один одного, називаючи тільки своє ім’я, а на очних змаганнях мають змогу познайомитись поближче, побачитись, як кажуть, «наживо».

Голопристанський  район представляли команди Чулаківської ЗОШ, Новозбур’ївської ЗОШ №3 та районної станції юних техніків. Команди  приймали участь в двох турах і в кожному з них маємо нагороди.

У телефонному турі призові місця посіли Сумар Данило – І  місце, Кукуруза Єлизавета – ІІ місце ( Новозбур’ївська ЗОШ № 3 - керівник гуртка Олійник Олександр Олександрович), Ільїна Інна - ІІІ місце, Алексюк Євген – ІІІ місце (Чулаківська ЗОШ, керівник гуртка Штригель Олександр Федорович).

У другому турі, який проводився на англійській мові, стали призерами: Трофімчук Анастасія – І місце, Сумар Данило – ІІ місце, Літвиненко Анастасія – ІІІ місце, Кукурудза Єлизавета – ІІІ місце  (керівник гуртка Олійник О. О), Алексюк Євген – І місце, Литвиненко Андрій – ІІІ місце (керівник гуртка Штригель О.Ф.).

    Також учасники змагань мали час на активний відпочинок на березі теплого моря. Керівники гуртків подбали про дозвілля вихованців: організували екскурсію по історичним місцям міста Скадовська, а ввечері  на центральній набережній діти були глядачами видовищного «Файєр-шоу». 

      Змагання закінчились. А ще керівники гуртків привітали наших цьогорічних випускників, які кілька років  здобували перемоги для нашого району та отримали свідоцтва про позашкільну освіту.

Повертались команди на Голопристанщину з вагомим внеском у скарбницю золотих, срібних та бронзових нагород, яка поповнилась на 10 дипломів та 7 медалей.

      Дякуємо керівникам гуртків за організацію участі у змаганнях вищого рівня та їх результати. Це свідчить про високий рівень  навчання вихованців за програмами гуртків науково-технічного напрямку.

       Окрема вдячність Мирошніченку В.В., який другий рік поспіль надає якісні послуги по перевезенню наших вихованців. Успіхів усім!