ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ НАЙМОЛОДШИХ ЮНИХ ТЕХНІКІВ НА ПРАКТИЦІ

28 березня 2017 року на базі Голопристанської районної станції юних техніків проведено районні змагання з технічного моделювання для учнів молодшого шкільного віку, присвячених Дню ракетно – космічної галузі України з метою підвищення ролі початкового технічного моделювання в системі БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ, формування у дітей національної свідомості та світогляду справжнього громадянина України.

85 учасників (учнів, вчителів, батьків) із 20 навчальних закладів району брали участь у заході. За програмою учні 3 – х класів ВИГОТОВЛЯЛИ  моделі ракет та ЗАПУСКАЛИ на дальність польоту, учасники 4 – х класів КРЕСЛИЛИ розгортку додаткової деталі моделі військового автомобіля та виготовляли його. Діти показали високий рівень знань та умінь під час практичних робіт та  середній рівень знань під час виконання завдань на РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ. Переможцями  в особистому заліку стали учні Чорноморської, Чулаківської, Гладківської, Залізнопортівської, Старозбур’ївської загальноосвітніх шкіл та районної станції юних техніків.

У рамках змагань проведено конкурс - захист .

Під час заходів учні мали змогу переглянути цікаві  навчально - пізнавальні ВІДЕО про навчально - виховну діяльність станції юних техніків та прийняти участь в міні – змаганнях на трасі, що знаходиться у РОБОЧОМУ СТАНІ і кожного разу збирає не один десяток дітей.

Імена призерів та переможців конкурсу та змагань у підсумковому наказі.

З позитивними враженнями усі учасники подвійного заходу залишили приміщення позашкільного навчального закладу – районної станції юних техніків ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, але обіцяли …….ПОВЕРНУТИСЯ наступного року!

Дякуємо усім вчителям та керівникам гуртків  початкового технічного моделювання за якісну підготовку учнів до змагань з технічного моделювання для учнів молодшого шкільного віку.