"Золота осінь - 2016" на Чулаківському картодромі

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНИ НА ТЕЛЕКАНАЛІ  ВТВ

Тридцять років, як один день, коли вперше у Голопристанському районі  з’явився  перший карт і перший керівник гуртка картингу  Віктор Іванович Дудник, який і до сьогодні опікується розвитком цікавого та серйозного виду спорту. Допомагають з цим впоратися, на радість дітям, не тільки батьки, фермери, а  і наша влада.

5 листопада 2016 року на Чулаківському картодромі, єдиному в області, пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань  учнівської молоді з картингу, в рамках якого проведено і відкриті районні змагання з картингу «Золота осінь - 2016».

Прогрівальні, кваліфікаційні заїзди та офіційні шосейно – кільцеві перегони – це захоплююче видовище з  ревом двигунів, паленого гумою та безкомпромісною боротьбою на трасі. Це велика можливість для учасників змагань показати себе, свої вміння керувати вельми «непередбачуваною» машиною, тримаючи все під контролем, тримаючись за кермо свого «боліда».

У змаганнях взяли участь 35 спортсменів та 35 механіків у шести класах машин «Піонер – В - міні», «Піонер - В», «Піонер – Н - міні», «Піонер - Н», «Кадет - стандарт», «Кадет - нестандарт».

Переможцями  відкритих змагань з картингу Голопристанського району  «Золота осінь» стали: Нікітін Данило -  2 кл., м. Олешки, Острижнюк  Нікіта – 2 кл., м.Одеса, Путря Михайло – 1 кл., Бідненко Ігор – 7 кл., Дзьоган Максим – 6 кл., Волошин Леонід – 9 кл., Чулаківський СТК «Юність».

Усі призери змагань, а їх  - 18, нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, кубками, медалями, які вручила спортсменам перший заступник голови районної державної адміністрації О.В. Кравченко – Скалозуб та цінними подарунками і солодощами від спонсорів.

У командному заліку  призерами стали Пам’ятненська ЗОШ (керівник команди Гідулянов Р.В.) та 5 команд Чулаківського СТК «Юність» (керівник команди Дудник В.І.)

В обласних змаганнях з картингу команди нашого району посіли ІІ місце  - Пам’ятненська ЗОШ та п’ять призових місць команда Чулаківського СТК «Юність»), які нагороджені дипломами, кубками та медалями КЗ «Центр науково – технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Під час урочистої лінійки з привітальним словом до учасників змагань, їх батьків звернулася перший заступник голови районної державної адміністрації О.В. Кравченко – Скалозуб. У своїй промові вона подякувала всім  учасникам змагань та подала надію на розвиток спортивно – технічних видів  спорту, пообіцявши підтримку в цьому напрямку.

Адміністрація  районної станції юних техніків щиро вдячна справжнім фанатам та сподвижникам технічного виду спорту у районі за підтримку в організації та проведенні районних – обласних змагань  з картингу Путрі О.Д., Свиридову В.С., Гончарову М.О., Подмазко Є.С., Вакуленко О.О., а також районній державній адміністрації, районній раді та депутатському корпусу.

 

Команди - призери

«Стандарт»

І – Білозерська райСЮТ;

ІІ - Пам’ятненська ЗОШ, Голопристанська райСЮТ;

ІІІ - №4 Чулаківського СТК «Юність», Голопристанська райСЮТ.

 

«Нестандарт»

 

І - №3 Чулаківського СТК «Юність», Голопристанська райСЮТ.

ІІ - №5 Чулаківського СТК «Юність», Голопристанська райСЮТ.

ІІІ - №2 Чулаківського СТК «Юність», Голопристанська райСЮТ.

 

Список спортсменів, які в особистому заліку

зайняли призові місця

 

У класі «Піонер - Н»

І – Нікітін Данило Сергійович, 2 клас, Олешківська ЗОШ Херсонської області;

ІІ – Ткаченко Артем Анатолійович, 3 клас, Мартинівська ЗОШ Біляївського району  Одеської області;

ІІІ – Терзіогло  Ярослав Віталійович, 2 клас,  Міжлиманівська ЗОШ Біляївського району Одеської області.

 

У класі «Піонер - В - міні»

І – Путря Михайло Олександрович, 1 клас, Чулаківський СТК «Юність» Голопристанського району Херсонської області;

ІІ – Терзіогло  Ярослав Віталійович, 2 клас, Міжлиманівська ЗОШ Біляївського району Одеської області;

ІІІ – Сіренченко Валентин Сергійович, 5 клас, Голопристанська районна станція юних техніків Херсонської області.

 

У класі «Кадет - стандарт»

І – Хрущ Артур Романович, 9 клас, Білозерська районна станція юних техніків Херсонської області;

ІІ – Дзьоган Максим Олександрович, 6 клас, Голопристанська районна станція юних техніків,  Херсонської області

ІІІ - Сухляк Максим Павлович,  6 клас, Чулаківський СТК «Юність». Голопристанського району Херсонської області

 

У класі «Кадет - нестандарт»

І – Волошин Леонід Михайлович Юрійович, 9 клас, Голопристанська районної станції юних техніків Херсонської області

ІІ – Оберемок Григорій Юрійович, 10 клас, Чулаківський СТК «Юність». Голопристанського району Херсонської області

ІІІ – Озманян Сурен Торунович, 9 клас, Пам’ятненська ЗОШ, Голопристанський район  Херсонської області.