Допомога Воїнам АТО

Перейти на сайт ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МАТЕРІВ ТА ДРУЖИН ВОЇНІВ АТО ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ/

"Цю громадську організацію,котра зараз існує у нашому Голопристанському районі,я організувала не просто так для пякогось піару,чи для якихось амбіцій.Мій син,якому в вересні виповнився 21 рік,вже більше року знаходиться в зоні АТО.І з самого початку я ,як кожна мати намагалася допомагати не тільки йому,а й іншим його хлопцям побратимам.
В нашій організаціі 70 матерів та дружин військовослужбовців Збройних Сил Украіни,котрі боронять нашу неньку Украіну від ворога. Ми спимо спокійно,імо,розвиваємо свій бізнес,та займаємося повсякденною працею в Херсонській області завдяки цим хлопцям" - Мирослава Ільчишина - голова громадської організації матерів та дружин воїнів АТО ГОлопристанського району.

 

Шановна громадо ГОЛОПРИСТАНЩИНИ!

Всі МИ матері, батьки, дружини, чоловіки, сестри, діти.......!

Давайте разом допомагати і підтримувати НАШИХ бійців - воїнів - захисників нашої держави, нашого рідного краю, нашої неньки Ураїни. 

Просимо долучитися всіх небайдужих з Херсонськоі області,та Голопристанського району до акціі!Збираємо все,що може допомогти нашим пацанам пережити холод,голод та розлуку з рідним каєм.
Діти,малюйте малюнки,пишіть листи нашим землякам-військовослужбовцям,які захищають нас та нашу Украіну від окупантів.
Дорослі,не будьте байдужими до тих дітей,які зараз знаходяться далеко від своіх матерів(чужих дітей не буває!),але при всьому цьому ,вони захищають наш мирний сон.Допоможіть та проявіть свою громадянську свідомість!
Приносьте тютюнові вироби,каву,чай,консервацію.,теплі речі(шкарпетки,в,язані шапки,светри,куртки)
Материнський вам уклін всім.
099-211-30-01
097-509-92-05