Гуртки відділу


гурток початкового технічного моделювання

Гурток об’єднує учнів молодшого   шкільного віку (6 – 10 років).  

На заняттях діти ознайомлюються зі світом техніки, виготовляють іграшки, моделі та механізми, вирішують творчі завдання. Вчаться застосовувати отримані знання, уміння та навички на практиці.

22.04.2015

Конструювання транспортної техніки

Зміст роботи гуртка передбачає           поглиблене вивчення основ проектування  та конструювання, дизайну, матеріалознавства, технологій роботи на металообробному устаткуванні. Основою роботи гуртка є самостійна робота вихованців, проектно – технологічна та творча діяльність вихованців.

22.04.2015

Конструювання повітряних зміїв

На заняттях гуртка вихованці          ознайомлюються з основами технічного конструювання, авіааматорства, технологіями конструювання повітряних зміїв, проектують та виготовляють різні моделі повітряних зміїв за кресленнями та власними конструкціями.

22.04.2015

гурток авіамоделювання

На заняттях вихованці ознайомлюються зі світом авіації, технічними видами спорту, вчаться виготовляти моделі за кресленнями та власними конструкціями, регулювати їх  та запускати, вирішувати найпростіші конструкторські задачі.

22.04.2015

гурток картингу

На заняттях гуртка вихованці ознайомлюються з історією автомобілебудування та картингу, загальною будовою автомобіля (на прикладі карта), вивчають конструкції карта з робочим двигуном до 125 см3; освоюють водіння карта та прості технологічні операції з його технічного обслуговування (заміна й ремонт коліс, установка окремих вузлів та агрегатів тощо); знання правил проведення змагань.

22.04.2015