Гуртки закладу


Судномоделювання

Діяльність цього гуртка полягає у вивченні теорії суднобудування, виготовленні моделей різних класів, їх регулюванні та запуску, розвитку творчого підходу до праці. На заняттях гуртка можна навчитись читати та виконувати креслення, користуватися радіоапаратурою, моделями.

22.04.2015

гурток ракетомоделювання

Діяльність цього гуртка передбачає побудову, виготовлення та запуск моделей ракет, надає широкі можливості для розвитку  пізнавальних і творчих здібностей учнів, їх участь у змаганнях, конкурсах.

22.04.2015

радіоконструювання

Основними завданнями гуртка є оволодіння знаннями радіоелектронного конструювання: читання електронних схем, практичного  конструювання (виготовлення монтажних плат, монтажу, налагодження та інш.), будови, принципу дії радіоелементів (резистори, конденсатори,індуктивні елементи, напівпровідникові прилади та інш.) та пристроїв, правил експлуатації електро- та радіотехнічних пристроїв, розвитку конструкторського мислення.

22.04.2015

гурток спортивної радіопеленгації

Робота гуртка полягає в оперативному пошуку замаскованих на місцевості радіопередавачів, вихованці вивчають загальні принципи  радіопеленгування (мобільний зв’язок, GPS-навігація, GPS- радіонавігація) надає знання з орієнтування на місцевості, основні принципи  радіозв’язку, будову радіоприймачів та радіопередавачів. Кожен вихованець вчиться приймати індивідуальні рішення, перебуваючи в складних умовах .

22.04.2015

гурток операторів колективної радіостанції, юний радіоаматор

Гурток надає знання в аматорському й професійному радіозв’язку. Вивчають радіокоди приведенні  радіобміну телефоном, правила ведення радіозв’язку, загальні поняття про позивні сигнали країн світу, особливості проходження радіохвиль, участь у змаганнях, робота в мережі Інтернет, робота ПК (з різними прикладними та радіоаматорськими програмами).

22.04.2015