Методична скринька


РОБОТА З ГРОМАДСЬКІСТЮ – ГОЛОВНИЙ ЧИННИК ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ ПОЗАШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Сьогодні позашкільний заклад – це шанс для розвитку дітей із соціально – незахищених категорій населення. У закладі пропонуються різні теорії та практики, враховуючи не тільки  індивідуальність вихованця, а й усю систему його стосунків з оточуючим середовищем та індивідуальні можливості. Діти зацікавлені у навчанні, яке є випереджаючим шкільну програму. Батьки  погоджуються з цим, бо без згоди батьків, рідко коли досягається максимальний результат. 

23.11.2017

Основи конструювання об'ємних макетів та моделей

Моделювання з картону і паперу  - це мистецтво створення масштабних моделей з паперу або картону. Моделі збираються з пофарбованих, вирізаних і зігнутих паперових деталей, які були попередньо створені. Використовується папір  різних видів: від цигаркового паперу до щільного ватману.

Багато картонних моделей представлені у вигляді готових наборів з надрукованими викройками (деталями), які залишається тільки вирізати і склеїти. З паперу можна зробити будь-яку модель, але найчастіше створюються моделі будинків, автомобілів, кораблів і військової техніки....

01.12.2016

В чому українці кращі (картки з фото)

(Автор першої Конституції, літак "Мрія", марганцева руда, навчальний заклад, рамковий вулик, Лавр, станція метро "Арсенальна", памятник Т.Г. Шевченку, духовий музичний інструмент, гасова лампа,  головна вулиця, тролейбусний маршрут, екологічні ракетоносії, мапа,  печера, вищий навчальний заклад, дерево, центр, Катерина Білокур, келих, грунт, пустеля, кухня, туристичний сервіс)

06.09.2016