Методична скринька


Методичні рекомендації для вчителів трудового навчання та керівників технічних гуртків "Основи паяння"

Методичні рекомендації містять основні відомості про процес паяння, особливості підготовки інструменту, припої та флюси, а також монтаж демонстраційного стенду,  що може бути використано при конструюванні електрифікованих моделей.

Матеріали можуть бути використані при проведенні уроків з трудового навчання та занять гуртків з технічної творчості, у побуті.

22.10.2015

Методичні рекомендації по заповненню журналу планування та обліку роботи гуртка

 Журнал планування та обліку роботи гуртка є державним обліковим фінансовим документом, обов’язковим для ведення кожним керівником гуртка......

09.10.2015

Матеріали до бесіди "Давайте поговоримо про гречність"

Леді і джентельмени! А також всі, хто прагне відчувати себе ними! Особливо, гречними людьми!

Розпочати своє спілкування з вами я хотів би словами мудрого Демокрита, котрий ще задовго до винайдення носовичка справедливо зазначав:  «Гречними людьми бувають не стільки від природи, скільки від тривалих вправ». «Гречний» означає шанобливо ввічливий у поводженні з людьми, чемний, а «гречна людина», це та, що виражає шанобливість та  ввічливість до іншої людини.

09.10.2015

Матеріали до фотоконкурсів

Кожному хочеться мати в персональному фотоальбомі кілька гарних фотографій. А може навіть повісити деякі з них у рамці на стіні. Звичайно, для цього можна сходити у фото-студію, де не тільки роблять якісні фотографії, але і професійно обробляють їх. Та набагато цікавіше і приємніше дивитися на ту фотографію, яка зроблена своїми руками. Якщо у вас виникло бажання самим робити професійні знімки, то необхідно буде засвоїти кілька нескладних правил.

10.09.2015