Семінар, педрада, виступ


STEM – ОСВІТА У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ 2017 року

24 жовтня 2017 року у Голопристанській районній станції юних техніків відбувся районний семінар для вчителів технічної праці та керівників технічних гуртків "Основні напрями розвитку STEM - освіти та їх реалізація у навчальному закладі"

25.10.2017

Відкритий лист про педагогічних працівників позашкільної освіти Голопристанщини. - 2017 року

Нещодавно для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів обслуговуючої праці  Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради на базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету, було організовано практичне заняття, майстер – клас за темою: «Проектні технології: систематизація інформації за допомогою сучасних методів навчання».

20.09.2017

Голопристанська районна станція юних техніків та Новозбур’ївський навчально – виробничий комбінат - «практичні навчальні осередки» вчителів області.

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів і майстрів міжшкільних навчально – виробничих комбінатів Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради 14 червня 2017 року педагогічними колективами закладів Голопристанщини було організовано педагогічну практику.

Найперше учасники курсів завітали у районну станцію юних техніків, яку протягом 16 років очолює прогресивний директор-новатор Білоус Людмила Дмитрівна.

15.06.2017

Районний семінар – практикум для керівників технічних гуртків та вчителів трудового навчання «Формування практичної компетентності вихованців на гурткових заняттях» 2016 року

11 жовтня 2016 року у Голопристанській районній станції юних техніків проведено семінар – практикум для керівників технічних гуртків та вчителів трудового навчання «Формування практичної компетентності вихованців на гурткових заняттях». 18 учасників із 13 навчальних закладів Голопристанського району......

08.11.2016