Семінар, педрада, виступ


Районний семінар – практикум для керівників технічних гуртків та вчителів трудового навчання «Формування практичної компетентності вихованців на гурткових заняттях» 2016 року

11 жовтня 2016 року у Голопристанській районній станції юних техніків проведено семінар – практикум для керівників технічних гуртків та вчителів трудового навчання «Формування практичної компетентності вихованців на гурткових заняттях». 18 учасників із 13 навчальних закладів Голопристанського району......

08.11.2016

Всеукраїнський семінар голів координаційних рад міжшкільних навчально – виробничих комбінатів 16 - 17 червня 2016 року

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України 17 червня 2016 року на базі Скадовського та Голопристанського районів відбувся Всеукраїнський семінар голів координаційних рад міжшкільних навчально – виробничих комбінатів.

Програмою семінару другого дня передбачалося ознайомлення з діяльністю навчальних комунальних закладів Голопристанської районної ради: районної станції юних техніків та Новозбур’ївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату.

30.06.2016

Відбувся семінар для відповідальних за фотоконкурси

1 березня 2016 року у районній станції юних техніків відбувся районний семінар для відповідальних за фотоконкурси. Найактивнішими та найвідповідальнішими виявилися педагоги - огранізатори та заступники з навчально - виховної роботи із Великокардашинської ЗОШ, Добропільської ЗОШ, Краснознам'янської ЗОШ, Новозбур'ївської ЗОШ №2 та Новофедорівської ЗОШ.

04.03.2016

Районний семінар для вчителів початкових класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання

04 лютого 2016 року у Голопристанській районній станції юних техніків пройшов районний семінар вчителів початкових класів  та керівників гуртків початкового технічного моделювання за темою: «Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом конструювання об’ємних макетів та моделей». В роботі семінару взяли участь 25 педагогічних працівника району. Учасники ознайомились з поняттям «творчі здібності», шляхами розвитку творчих здібностей молодших школярів через конструювання об’ємних макетів та моделей. Під час практичної роботи учасники семінару ознайомились з основними правилами нанесення основних ліній креслення, та побудови розгортки, виконували завдання по докресленню розгортки об’ємної автомоделі,  конструювали  об’ємну модель вантажного автомобіля, виготовляючи робочі частини за задумом.

09.02.2016

Семінар вчителів трудового навчання та керівників технічних гуртків «Роль гуртків технічної творчості у формуванні ключових освітніх компетентностей вихованців» 2015 року

20 жовтня 2015 року у Голопристанській районній станції юних техніків відбувся районний семінар вчителів трудового навчання та керівників технічних гуртків на тему «Роль технічних гуртків у формуванні ключових освітніх компетентностей вихованців». В роботі семінару взяли участь 15 педагогічних працівників району. Під час роботи семінару учасники мали змогу під час складання ментальної карти ознайомитись з переліком ключових компетентностей, які розвиваються у вихованців гуртків технічної творчості. Для учасників семінару керівниками гуртків закладу було проведено практикум з електрифікації моделей, зокрема реверсування мікродвигуна, використання напівпровідників на моделях, ознайомлено з деякими способами комутації електрифікованих моделей, правильним увімкненням світло діодів на електрифікованих моделях. Під час практичної роботи учасники семінару ознайомились з основами паяння, інструментами та матеріалами та навчились послідовно та паралельно спаювати провідники.

22.10.2015