Семінар, педрада, виступ


Всеукраїнський семінар голів координаційних рад міжшкільних навчально – виробничих комбінатів 16 - 17 червня 2016 року

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України 17 червня 2016 року на базі Скадовського та Голопристанського районів відбувся Всеукраїнський семінар голів координаційних рад міжшкільних навчально – виробничих комбінатів.

Програмою семінару другого дня передбачалося ознайомлення з діяльністю навчальних комунальних закладів Голопристанської районної ради: районної станції юних техніків та Новозбур’ївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату.

30.06.2016

Відбувся семінар для відповідальних за фотоконкурси

1 березня 2016 року у районній станції юних техніків відбувся районний семінар для відповідальних за фотоконкурси. Найактивнішими та найвідповідальнішими виявилися педагоги - огранізатори та заступники з навчально - виховної роботи із Великокардашинської ЗОШ, Добропільської ЗОШ, Краснознам'янської ЗОШ, Новозбур'ївської ЗОШ №2 та Новофедорівської ЗОШ.

04.03.2016

Районний семінар для вчителів початкових класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання

04 лютого 2016 року у Голопристанській районній станції юних техніків пройшов районний семінар вчителів початкових класів  та керівників гуртків початкового технічного моделювання за темою: «Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом конструювання об’ємних макетів та моделей». В роботі семінару взяли участь 25 педагогічних працівника району. Учасники ознайомились з поняттям «творчі здібності», шляхами розвитку творчих здібностей молодших школярів через конструювання об’ємних макетів та моделей. Під час практичної роботи учасники семінару ознайомились з основними правилами нанесення основних ліній креслення, та побудови розгортки, виконували завдання по докресленню розгортки об’ємної автомоделі,  конструювали  об’ємну модель вантажного автомобіля, виготовляючи робочі частини за задумом.

09.02.2016

Семінар вчителів трудового навчання та керівників технічних гуртків «Роль гуртків технічної творчості у формуванні ключових освітніх компетентностей вихованців» 2015 року

20 жовтня 2015 року у Голопристанській районній станції юних техніків відбувся районний семінар вчителів трудового навчання та керівників технічних гуртків на тему «Роль технічних гуртків у формуванні ключових освітніх компетентностей вихованців». В роботі семінару взяли участь 15 педагогічних працівників району. Під час роботи семінару учасники мали змогу під час складання ментальної карти ознайомитись з переліком ключових компетентностей, які розвиваються у вихованців гуртків технічної творчості. Для учасників семінару керівниками гуртків закладу було проведено практикум з електрифікації моделей, зокрема реверсування мікродвигуна, використання напівпровідників на моделях, ознайомлено з деякими способами комутації електрифікованих моделей, правильним увімкненням світло діодів на електрифікованих моделях. Під час практичної роботи учасники семінару ознайомились з основами паяння, інструментами та матеріалами та навчились послідовно та паралельно спаювати провідники.

22.10.2015

Районний семінар для вчителів початкових класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання 2015

 22 січня 2014 року у Голопристанській районній станції юних техніків проведено районний семінар вчителів молодших класів та керівників початкового технічного моделювання за темою: «Основи конструкторської діяльності вихованців гуртків молодшого шкільного віку при роботі з деревиною». В роботі семінару взяли участь 26 педагогічних працівників району. Учасники семінару ознайомилися з результатами співпраці між станцією юних техніків та загальноосвітніми навчальними закладами з початкового технічного моделювання, змістом організації конструкторської діяльності молодших школярів при роботі з деревиною, ознайомились з методичними рекомендаціями з конструювання моделі ракети. Прийняли участь у майстер – класі «Конструювання моделі вітрильника», який провела керівник гуртків початкового технічного моделювання Стратій Д.І.  Під час майстер – класу учасники ознайомилися з методикою використання різних матеріалів, вчилися  правильно проводити розмітку деревини та із задоволенням забивали цвяхи.

29.09.2015