Організаційно - масова робота

Організаційно – масова робота у закладі займає одне з найважливіших місць, тому  що спрямована на самореалізацію вихованців: проявити себе, розкрити і розвинути свої здібності, випробувати свої сили у різних видах технічної творчості.

Організація дозвілля вихованців станції будується на принципі добровільності, диференційованого підходу до різних вікових категорій дітей та відіграють неабияку роль.

Усі масові заходи носять пізнавальний характер. За формою проведення це конкурси, виставки, зльоти, змагання, вікторини, усні журнали, тематичні брейн – ринги, ігри та інше, які дозволяють визначити рівень знань, умінь і навичок вихованців технічних гуртків закладу та шкіл району, забезпечити змістовне дозвілля дітей і відповідає плану масових заходів закладу та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

На виконання державних програм стрямованих на пропаганду здорового способу життя дітей та молоді станції розроблено план заходів стосовно формування навичок здорового спосубу життя. Заходи формують у дітей відповідальне ставлення до особистого здоров”я.

Вихованці станції та учні шкіл району беруть участь у масових заходах відповідно профілей. Це є логічним завершенням річної роботи гуртків, одним із способів підведення підсумків та формою стимулювання творчого самовдосконалення дітей. 

Станція юних техніків є організатором проведення 17 районних масових заходів з науково - технічної творчості (які проводяться систематично) для 27 шкіл району.

Координація організаційно-масової роботи в районі здійснюється через підведення підсумків районних масових заходів, підготовку та видання аналітичних матеріалів (підсумкових наказів, таблиць, діаграм, графіків); визначення рейтингу шкіл за результатами участі у районних масових заходах з технічної творчості та нагородження переможців.