Останні новини, події, факти


10 спеціальностей майбутнього вже для завтрашнього дня

Футуристи ринку праці стверджують, що сучасні технології настільки швидко змінюють світ, що для комфортного та безпечного життя в ньому потрібні абсолютно нові спеціальності та професії.

Нещодавно свій атлас професій майбутнього з’явився і в Україні. Ми вибрали 10 спеціальностей, які можна опанувати у вишах вже зараз. За прогнозами, фахівці в цих галузях будуть потрібні вже до 2020 року.

06.12.2017

Обласні конкурси -захисти з науково - технічної творчості - 2017

Вітаємо призерів обласних конкурсів - захистів "Мирний космос", "Юних винахідників та раціоналізаторів", "Користувачів ПК", що проходили 22,29 листопада 2017 року в КЗ "Центр науково - технічної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.

30.11.2017

ЮНІ ТЕХНІКИ ПРЕЗЕНТУЮТЬ - «УКРАЇНА ТА ЯПОНІЯ – ДІАЛОГ КУЛЬТУР» - 2017

Початок листопада кожного року знаменний для вчителів інформатики та учнів, керівників гуртків інформаційно – технічного профілю проведенням районного конкурсу - захисту учнівської молоді з користування персональним комп’ютером з метою стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі професії, активізації  різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з  учнями.

27.11.2017

ЮНІ ШУМАХЕРИ НА ГОЛОПРИСТАНЩИНІ! "Золота осінь - 2017"

«І знову КАРТИНГ!» - викрикнув один хлопчина осіннього ясного суботнього ранку. Це було 4 листопада 2017 року. Він кричав так останнього разу, коли зустрічав Новий рік. Недарма  поміж картингістами ходить твердження про те, що для дітей змагання з картингу та Новий рік по значенню стоять на одному місці.

24.11.2017