Останні новини, події, факти


На шляху до "Трофея України"

Щороку Автомобільна Федерація України проводить національні картингові гонки. У м. Полтава на  картодромі спортивного комплексу «Лтава»  відбулися змагання з автомобільного спорту – з картингу.

10.09.2015

Дозвілля дітей з науково – технічного напрямку у період оздоровлення та відпочинку у пришкільних таборах влітку 2015 року

Педагогічним колективом Голопристанської районної станції юних техніків, у період літнього відпочинку для дітей пришкільних таборів Садівської ЗОШ, Пам’ятненської ЗОШ, Старозбур’ївської ЗОШ, Залізнопортівської ЗОШ, Кардашинської ЗОШ, Новозбур’ївської ЗОШ №3, Чулаківської ЗОШ, були створені умови для забезпечення активного дитячого дозвілля з науково – технічного напрямку.

21.06.2015

Літні перемоги з технічних видів спорту на рівні області

З 3 по 18 червня 2015 року 15 вихованців районної станції юних техніків, учнів Старозбур’ївської ЗОШ, Садівської ЗОШ, Пам’ятненської ЗОШ, Новозбур’ївської ЗОШ №3 прийняли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з літаючих моделей (авіа, ракетомодельного спорту, із запуску повітряних зміїв), з радіозв’язку на коротких хвилях у м. Скадовську. 

20.06.2015