Останні новини, події, факти


STEM – ОСВІТА У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ 2017 року

24 жовтня 2017 року у Голопристанській районній станції юних техніків відбувся районний семінар для вчителів технічної праці та керівників технічних гуртків "Основні напрями розвитку STEM - освіти та їх реалізація у навчальному закладі"

25.10.2017

ДЕНЬ відкритих дверей з "Органік Сістемс" 2017

Новий навчальний рік стартував. Гостинно відкрила двері Голопристанська  районна станція юних техніків перед учнями шкіл району. 16 вересня 2017 року до закладу завітали 68 дітей, 19 батьків та працівників ПП «Органік Сістемс» із с. Чорноморське, с. Бехтери, с. Нововолодимирівки, с. Нова Збур’ївка Голопристнаського району, смт. Чаплинка, м.Олешки  та      м. Гола Пристань.

Хто був у приміщенні закладу запитають:  - А де ж можна одночасно розмістити та задіяти таку кількість дітей. МОЖНА. Якщо правильно розставити пріоритети, професійні кадри та вивчити усі можливості закладу.

 

12.10.2017

Відкритий лист про педагогічних працівників позашкільної освіти Голопристанщини. - 2017 року

Нещодавно для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів обслуговуючої праці  Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради на базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету, було організовано практичне заняття, майстер – клас за темою: «Проектні технології: систематизація інформації за допомогою сучасних методів навчання».

20.09.2017

Юні техніки у радіоефірі:обласний етап Всеукраїнських відкритих (очних) змагань учнівської молоді із радіозв’язку на коротких хвилях - 2017!

За традицією, що склалася роками, для вихованців гуртків юних  операторів колективних радіостанцій районної станції юних техніків, навчальний рік закінчується в кінці червня. В цей час, після тривалих тренувань та заочних обласних та Всеукраїнських змагань протягом навчального року, у місті Скадовську збираються друзі по радіоефіру – учасники обласного етапу Всеукраїнських відкритих (очних) змагань учнівської молоді із радіозв’язку на коротких хвилях. Змагання  в цьому році відбулися з 26 по 28 червня 2017 року.

30.06.2017

Щорічна обласна спартакіада з технічних видів спорту - 2017 - відбулася!

3 15 по 17 червня 2017 року три команди Голопристанської районної станції юних техніків (13 вихованців та 4 керівника гуртка) прийняли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських відкритих змагань  з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв у місті Скадовську.

26.06.2017