РАЙОННИЙ зліт юних техніків, виставки


РАЙОННИЙ ЗЛІТ ДЛЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ - 2017

Підведені підсумки районних очних заходів з науково – технічного напряму позашкільної освіти: конкурсу – захисту конструкторських робіт учнівської молоді та виставки науково  - технічної творчості, що проходили в межах проведення щорічного традиційного РАЙОННОГО ЗЛЬОТУ ЮНИХ ТЕХНІКІВ.

01.02.2018

Районний зліт юних техніків - 2016

До числа  13 з давніх - давен  відносилися боязливо, і намагалися обходити його стороною. Сучасні люди, плануючи захід, вибирають  день зручний для учасників, переглядають в Інтернеті, чи хороша погода в цей день…

15.12.2016

2015 - 2016 н.р.

8 грудня 2015 року проведено районний зліт юних техніків,  районну виставку технічної творчості та конкурс  - захист  конструкторських робіт.

У районному зльоті юних техніків взяло участь  85 учнів, вчителів, керівників гуртків  із 18 загальноосвітніх закладів району та районної станції юних техніків. У рамках зльоту проведено виставку технічної творчості, на яку представлено  65  експонатів у 9 тематичних розділах: «Електронні прилади та радіотехніка», «Промислова, побутова, сільськогосподарська техніка»,  «Транспортні засоби. Спортивно –технічне моделювання. Космічна техніка та техніка майбутнього», «Навчальні посібники», «Ігри та іграшки із використанням елементів техніки», «Технічна екологія», «Архітектура та будівництво», «Моделі історичної серії», «Військова техніка».

21.12.2015